Vergelijken Massachusetts vs New Hampshire
Belastingjaar 2026
Massachusetts vs New Hampshire: nettosalaris 2026
Massachusetts en New Hampshire bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
New Hampshire+US$ 3.026 netto per jaar+5,90%
- Massachusetts
- US$ 48.302netto per jaar48,48%
- New Hampshire
- US$ 51.328netto per jaar51,52%
Massachusetts
US$ 48.302Nettosalaris · 77,2% van brutoNetto 77,2%Belastingen 12,6%Sociale premies 10,2%
New Hampshire+US$ 3.026 meer netto per jaar
US$ 51.328Nettosalaris · 82,0% van brutoNetto 82,0%Belastingen 8,2%Sociale premies 9,8%
Massachusetts vs New HampshireWerkgeverslasten Massachusetts US$ 12.969 · New Hampshire US$ 12.844
Landenvergelijking
Belastingen
US US$ -2.738 · -34.7%MassachusettsNew Hampshire vs MassachusettsNew Hampshire
US$ 7.89912.6% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 5.1608.2% van bruto
Inkomstenbelasting: Massachusetts US$ 7.899 (12.6% van bruto), New Hampshire US$ 5.160 (8.2% van bruto). New Hampshire 35% lager.US$ 7.89912.6% van bruto
Totale belastingen
US$ 5.1608.2% van bruto
Totale belastingen: Massachusetts US$ 7.899 (12.6% van bruto), New Hampshire US$ 5.160 (8.2% van bruto). New Hampshire 35% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
US US$ -288 · -4.5%MassachusettsNew Hampshire vs MassachusettsNew Hampshire
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): Massachusetts US$ 3.792 (6.1% van bruto), New Hampshire US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): Massachusetts US$ 887 (1.4% van bruto), New Hampshire US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): Massachusetts US$ 1.440 (2.3% van bruto), New Hampshire US$ 1.440 (2.3% van bruto).US$ 2880.5% van bruto
Overig
—
Overig: Massachusetts US$ 288 (0.5% van bruto), New Hampshire niet van toepassing. New Hampshire 100% lager.Loonbijdragen aan de deelstaat (US$ 288)
US$ 6.40710.2% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen: Massachusetts US$ 6.407 (10.2% van bruto), New Hampshire US$ 6.119 (9.8% van bruto). New Hampshire 4% lager.Samenvatting
MassachusettsNew Hampshire vs MassachusettsNew Hampshire
US$ 14.30622.8% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 11.28018.0% van bruto
Totale inhoudingen: Massachusetts US$ 14.306 (22.8% van bruto), New Hampshire US$ 11.280 (18.0% van bruto). New Hampshire 21% lager.US$ 48.30277.2% van bruto
Nettosalaris
US$ 51.32882.0% van bruto
Nettosalaris: Massachusetts US$ 48.302 (77.2% van bruto), New Hampshire US$ 51.328 (82.0% van bruto). New Hampshire 6% hoger.Massachusetts en New Hampshire: nettosalaris bij drie salarissen
New Hampshire: US$ 3.026 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | Massachusetts | New Hampshire | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 24.859 | US$ 26.176 | New Hampshire +US$ 1.317 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 48.302 | US$ 51.328 | New Hampshire +US$ 3.026 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 89.422 | US$ 95.867 | New Hampshire +US$ 6.445 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | Massachusetts | New Hampshire |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 2.738 | US$ 0 |
| Loonbijdragen aan de deelstaat | US$ 288 | US$ 0 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.