Porovnat Saskatchewan vs. Alberta
Daňový rok 2026
Saskatchewan vs. Alberta: čistá mzda 2026
Saskatchewan a Alberta při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje63 500 CA$ ročně
Alberta+1 287 CA$ čistého ročně+2,58 %
- Saskatchewan
- 48 667 CA$čistého ročně49,35 %
- Alberta
- 49 954 CA$čistého ročně50,65 %
Saskatchewan
48 667 CA$Čistá mzda · 76,6 % z hrubéČistá 76,6 %Daně 16,1 %Sociální odvody 7,3 %
Albertao +1 287 CA$ více čistého ročně
49 954 CA$Čistá mzda · 78,7 % z hrubéČistá 78,7 %Daně 14,1 %Sociální odvody 7,3 %
Saskatchewan vs AlbertaPříspěvky zaměstnavatele Saskatchewan 5 019 CA$ · Alberta 5 019 CA$
Srovnání zemí
Daně
CA -1 287 CA$ · -12.6%SaskatchewanAlberta vs SaskatchewanAlberta
10 228 CA$16.1% z hrubého
Daň z příjmů
8 940 CA$14.1% z hrubého
Daň z příjmů: Saskatchewan 10 228 CA$ (16.1% z hrubého), Alberta 8 940 CA$ (14.1% z hrubého). Alberta 13% nižší.10 228 CA$16.1% z hrubého
Celkové daně
8 940 CA$14.1% z hrubého
Celkové daně: Saskatchewan 10 228 CA$ (16.1% z hrubého), Alberta 8 940 CA$ (14.1% z hrubého). Alberta 13% nižší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
CA 0 CA$ · 0.0%SaskatchewanAlberta vs SaskatchewanAlberta
3 570 CA$5.6% z hrubého
Kanadský penzijní plán (CPP)
3 570 CA$5.6% z hrubého
Kanadský penzijní plán (CPP): Saskatchewan 3 570 CA$ (5.6% z hrubého), Alberta 3 570 CA$ (5.6% z hrubého).1 035 CA$1.6% z hrubého
Pojištění v nezaměstnanosti (EI)
1 035 CA$1.6% z hrubého
Pojištění v nezaměstnanosti (EI): Saskatchewan 1 035 CA$ (1.6% z hrubého), Alberta 1 035 CA$ (1.6% z hrubého).4 605 CA$7.3% z hrubého
Celkové sociální pojištění
4 605 CA$7.3% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Saskatchewan 4 605 CA$ (7.3% z hrubého), Alberta 4 605 CA$ (7.3% z hrubého).Shrnutí
SaskatchewanAlberta vs SaskatchewanAlberta
14 833 CA$23.4% z hrubého
Celkové srážky
13 546 CA$21.3% z hrubého
Celkové srážky: Saskatchewan 14 833 CA$ (23.4% z hrubého), Alberta 13 546 CA$ (21.3% z hrubého). Alberta 9% nižší.48 667 CA$76.6% z hrubého
Čistá mzda
49 954 CA$78.7% z hrubého
Čistá mzda: Saskatchewan 48 667 CA$ (76.6% z hrubého), Alberta 49 954 CA$ (78.7% z hrubého). Alberta 3% vyšší.Saskatchewan a Alberta: čistá mzda při třech výších mzdy
Alberta: o 1 287 CA$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 63 500 CA$.
| Odhadovaná referenční mzda | Hrubá mzda | Saskatchewan | Alberta | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % Odhadovaná referenční mzda | 31 750 CA$ | 26 965 CA$ | 27 385 CA$ | Alberta +420 CA$ |
| 100 % Odhadovaná referenční mzda | 63 500 CA$ | 48 667 CA$ | 49 954 CA$ | Alberta +1 287 CA$ |
| 200 % Odhadovaná referenční mzda | 127 000 CA$ | 89 892 CA$ | 92 738 CA$ | Alberta +2 846 CA$ |
Co se liší při hrubé mzdě 63 500 CA$
| Srážky | Saskatchewan | Alberta |
|---|---|---|
| Provinční daň z příjmu | 4 211 CA$ | 2 924 CA$ |
Odhadovaná referenční mzda · 63 500 CA$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.