Porovnat Illinois vs. Indiana
Daňový rok 2026
Illinois vs. Indiana: čistá mzda 2026
Illinois a Indiana při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje62 608 US$ ročně
Illinois+107 US$ čistého ročně+0,22 %
- Illinois
- 48 445 US$čistého ročně50,06 %
- Indiana
- 48 338 US$čistého ročně49,94 %
Illinoiso +107 US$ více čistého ročně
48 445 US$Čistá mzda · 77,4 % z hrubéČistá 77,4 %Daně 12,8 %Sociální odvody 9,8 %
Indiana
48 338 US$Čistá mzda · 77,2 % z hrubéČistá 77,2 %Daně 13,0 %Sociální odvody 9,8 %
Illinois vs IndianaPříspěvky zaměstnavatele Illinois 13 084 US$ · Indiana 12 844 US$
Srovnání zemí
Daně
US +107 US$ · +1.3%IllinoisIndiana vs IllinoisIndiana
8 043 US$12.8% z hrubého
Daň z příjmů
8 151 US$13.0% z hrubého
Daň z příjmů: Illinois 8 043 US$ (12.8% z hrubého), Indiana 8 151 US$ (13.0% z hrubého). Indiana 1% vyšší.8 043 US$12.8% z hrubého
Celkové daně
8 151 US$13.0% z hrubého
Celkové daně: Illinois 8 043 US$ (12.8% z hrubého), Indiana 8 151 US$ (13.0% z hrubého). Indiana 1% vyšší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
US 0 US$ · 0.0%IllinoisIndiana vs IllinoisIndiana
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): Illinois 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Indiana 3 792 US$ (6.1% z hrubého).887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): Illinois 887 US$ (1.4% z hrubého), Indiana 887 US$ (1.4% z hrubého).1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): Illinois 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Indiana 1 440 US$ (2.3% z hrubého).6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění
6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Illinois 6 119 US$ (9.8% z hrubého), Indiana 6 119 US$ (9.8% z hrubého).Shrnutí
IllinoisIndiana vs IllinoisIndiana
14 163 US$22.6% z hrubého
Celkové srážky
14 270 US$22.8% z hrubého
Celkové srážky: Illinois 14 163 US$ (22.6% z hrubého), Indiana 14 270 US$ (22.8% z hrubého). Indiana 1% vyšší.48 445 US$77.4% z hrubého
Čistá mzda
48 338 US$77.2% z hrubého
Čistá mzda: Illinois 48 445 US$ (77.4% z hrubého), Indiana 48 338 US$ (77.2% z hrubého). Indiana nižší.Illinois a Indiana: čistá mzda při třech výších mzdy
Illinois: o 107 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.
| Medián hrubé mzdy | Hrubá mzda | Illinois | Indiana | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 US$ | 24 842 US$ | 24 741 US$ | Illinois +101 US$ |
| 100 % mediánu | 62 608 US$ | 48 445 US$ | 48 338 US$ | Illinois +107 US$ |
| 200 % mediánu | 125 216 US$ | 89 885 US$ | 89 765 US$ | Illinois +120 US$ |
Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$
| Srážky | Illinois | Indiana |
|---|---|---|
| Státní daň z příjmu | 2 883 US$ | 1 775 US$ |
| Místní daň z příjmu | 0 US$ | 1 215 US$ |
Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.
Údaje za stát Indiana zahrnují okresní daň z příjmů pro jeho nejlidnatější okres: Okres Marion. Tabulka používá tato výchozí nastavení; srovnávací nástroj na této stránce umožňuje zvolit okres nebo město pro každou stranu.