Porovnat Illinois vs. Wisconsin
Daňový rok 2026
Illinois vs. Wisconsin: čistá mzda 2026
Illinois a Wisconsin při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje62 608 US$ ročně
Wisconsin+756 US$ čistého ročně+1,54 %
- Illinois
- 48 445 US$čistého ročně49,61 %
- Wisconsin
- 49 201 US$čistého ročně50,39 %
Illinois
48 445 US$Čistá mzda · 77,4 % z hrubéČistá 77,4 %Daně 12,8 %Sociální odvody 9,8 %
Wisconsino +756 US$ více čistého ročně
49 201 US$Čistá mzda · 78,6 % z hrubéČistá 78,6 %Daně 11,6 %Sociální odvody 9,8 %
Illinois vs WisconsinPříspěvky zaměstnavatele Illinois 13 084 US$ · Wisconsin 12 956 US$
Srovnání zemí
Daně
US -756 US$ · -9.4%IllinoisWisconsin vs IllinoisWisconsin
8 043 US$12.8% z hrubého
Daň z příjmů
7 287 US$11.6% z hrubého
Daň z příjmů: Illinois 8 043 US$ (12.8% z hrubého), Wisconsin 7 287 US$ (11.6% z hrubého). Wisconsin 9% nižší.8 043 US$12.8% z hrubého
Celkové daně
7 287 US$11.6% z hrubého
Celkové daně: Illinois 8 043 US$ (12.8% z hrubého), Wisconsin 7 287 US$ (11.6% z hrubého). Wisconsin 9% nižší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
US 0 US$ · 0.0%IllinoisWisconsin vs IllinoisWisconsin
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): Illinois 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Wisconsin 3 792 US$ (6.1% z hrubého).887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): Illinois 887 US$ (1.4% z hrubého), Wisconsin 887 US$ (1.4% z hrubého).1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): Illinois 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Wisconsin 1 440 US$ (2.3% z hrubého).6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění
6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Illinois 6 119 US$ (9.8% z hrubého), Wisconsin 6 119 US$ (9.8% z hrubého).Shrnutí
IllinoisWisconsin vs IllinoisWisconsin
14 163 US$22.6% z hrubého
Celkové srážky
13 407 US$21.4% z hrubého
Celkové srážky: Illinois 14 163 US$ (22.6% z hrubého), Wisconsin 13 407 US$ (21.4% z hrubého). Wisconsin 5% nižší.48 445 US$77.4% z hrubého
Čistá mzda
49 201 US$78.6% z hrubého
Čistá mzda: Illinois 48 445 US$ (77.4% z hrubého), Wisconsin 49 201 US$ (78.6% z hrubého). Wisconsin 2% vyšší.Illinois a Wisconsin: čistá mzda při třech výších mzdy
Wisconsin: o 756 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.
| Medián hrubé mzdy | Hrubá mzda | Illinois | Wisconsin | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 US$ | 24 842 US$ | 25 591 US$ | Wisconsin +749 US$ |
| 100 % mediánu | 62 608 US$ | 48 445 US$ | 49 201 US$ | Wisconsin +756 US$ |
| 200 % mediánu | 125 216 US$ | 89 885 US$ | 90 028 US$ | Wisconsin +143 US$ |
Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$
| Srážky | Illinois | Wisconsin |
|---|---|---|
| Státní daň z příjmu | 2 883 US$ | 2 127 US$ |
Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.