Porovnat Minnesota vs. Wisconsin
Daňový rok 2026
Minnesota vs. Wisconsin: čistá mzda 2026
Minnesota a Wisconsin při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje62 608 US$ ročně
Wisconsin+784 US$ čistého ročně+1,59 %
- Minnesota
- 48 417 US$čistého ročně49,60 %
- Wisconsin
- 49 201 US$čistého ročně50,40 %
Minnesota
48 417 US$Čistá mzda · 77,3 % z hrubéČistá 77,3 %Daně 12,5 %Sociální odvody 10,2 %
Wisconsino +784 US$ více čistého ročně
49 201 US$Čistá mzda · 78,6 % z hrubéČistá 78,6 %Daně 11,6 %Sociální odvody 9,8 %
Minnesota vs WisconsinPříspěvky zaměstnavatele Minnesota 13 322 US$ · Wisconsin 12 956 US$
Srovnání zemí
Daně
US -509 US$ · -6.5%MinnesotaWisconsin vs MinnesotaWisconsin
7 796 US$12.5% z hrubého
Daň z příjmů
7 287 US$11.6% z hrubého
Daň z příjmů: Minnesota 7 796 US$ (12.5% z hrubého), Wisconsin 7 287 US$ (11.6% z hrubého). Wisconsin 7% nižší.7 796 US$12.5% z hrubého
Celkové daně
7 287 US$11.6% z hrubého
Celkové daně: Minnesota 7 796 US$ (12.5% z hrubého), Wisconsin 7 287 US$ (11.6% z hrubého). Wisconsin 7% nižší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
US -275 US$ · -4.3%MinnesotaWisconsin vs MinnesotaWisconsin
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): Minnesota 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Wisconsin 3 792 US$ (6.1% z hrubého).887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): Minnesota 887 US$ (1.4% z hrubého), Wisconsin 887 US$ (1.4% z hrubého).1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): Minnesota 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Wisconsin 1 440 US$ (2.3% z hrubého).275 US$0.4% z hrubého
Ostatní
—
Ostatní: Minnesota 275 US$ (0.4% z hrubého), Wisconsin nevztahuje se. Wisconsin 100% nižší.Odvody ze mzdy na úrovni státu (275 US$)
6 395 US$10.2% z hrubého
Celkové sociální pojištění
6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Minnesota 6 395 US$ (10.2% z hrubého), Wisconsin 6 119 US$ (9.8% z hrubého). Wisconsin 4% nižší.Shrnutí
MinnesotaWisconsin vs MinnesotaWisconsin
14 191 US$22.7% z hrubého
Celkové srážky
13 407 US$21.4% z hrubého
Celkové srážky: Minnesota 14 191 US$ (22.7% z hrubého), Wisconsin 13 407 US$ (21.4% z hrubého). Wisconsin 6% nižší.48 417 US$77.3% z hrubého
Čistá mzda
49 201 US$78.6% z hrubého
Čistá mzda: Minnesota 48 417 US$ (77.3% z hrubého), Wisconsin 49 201 US$ (78.6% z hrubého). Wisconsin 2% vyšší.Minnesota a Wisconsin: čistá mzda při třech výších mzdy
Wisconsin: o 784 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.
| Medián hrubé mzdy | Hrubá mzda | Minnesota | Wisconsin | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 US$ | 25 259 US$ | 25 591 US$ | Wisconsin +332 US$ |
| 100 % mediánu | 62 608 US$ | 48 417 US$ | 49 201 US$ | Wisconsin +784 US$ |
| 200 % mediánu | 125 216 US$ | 88 423 US$ | 90 028 US$ | Wisconsin +1 605 US$ |
Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$
| Srážky | Minnesota | Wisconsin |
|---|---|---|
| Státní daň z příjmu | 2 636 US$ | 2 127 US$ |
| Odvody ze mzdy na úrovni státu | 275 US$ | 0 US$ |
Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.