Porovnat Texas vs. Colorado
Daňový rok 2026
Texas vs. Colorado: čistá mzda 2026
Texas a Colorado při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje62 608 US$ ročně
Texas+2 258 US$ čistého ročně+4,40 %
- Texas
- 51 328 US$čistého ročně51,12 %
- Colorado
- 49 070 US$čistého ročně48,88 %
Texaso +2 258 US$ více čistého ročně
51 328 US$Čistá mzda · 82,0 % z hrubéČistá 82,0 %Daně 8,2 %Sociální odvody 9,8 %
Colorado
49 070 US$Čistá mzda · 78,4 % z hrubéČistá 78,4 %Daně 11,4 %Sociální odvody 10,2 %
Texas vs ColoradoPříspěvky zaměstnavatele Texas 12 849 US$ · Colorado 13 075 US$
Srovnání zemí
Daně
US +1 983 US$ · +38.4%TexasColorado vs TexasColorado
5 160 US$8.2% z hrubého
Daň z příjmů
7 143 US$11.4% z hrubého
Daň z příjmů: Texas 5 160 US$ (8.2% z hrubého), Colorado 7 143 US$ (11.4% z hrubého). Colorado 38% vyšší.5 160 US$8.2% z hrubého
Celkové daně
7 143 US$11.4% z hrubého
Celkové daně: Texas 5 160 US$ (8.2% z hrubého), Colorado 7 143 US$ (11.4% z hrubého). Colorado 38% vyšší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
US +275 US$ · +4.5%TexasColorado vs TexasColorado
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): Texas 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Colorado 3 792 US$ (6.1% z hrubého).887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): Texas 887 US$ (1.4% z hrubého), Colorado 887 US$ (1.4% z hrubého).1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): Texas 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Colorado 1 440 US$ (2.3% z hrubého).—
Ostatní
275 US$0.4% z hrubého
Ostatní: Texas nevztahuje se, Colorado 275 US$ (0.4% z hrubého). Colorado vyšší.Odvody ze mzdy na úrovni státu (275 US$)
6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění
6 395 US$10.2% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Texas 6 119 US$ (9.8% z hrubého), Colorado 6 395 US$ (10.2% z hrubého). Colorado 5% vyšší.Shrnutí
TexasColorado vs TexasColorado
11 280 US$18.0% z hrubého
Celkové srážky
13 538 US$21.6% z hrubého
Celkové srážky: Texas 11 280 US$ (18.0% z hrubého), Colorado 13 538 US$ (21.6% z hrubého). Colorado 20% vyšší.51 328 US$82.0% z hrubého
Čistá mzda
49 070 US$78.4% z hrubého
Čistá mzda: Texas 51 328 US$ (82.0% z hrubého), Colorado 49 070 US$ (78.4% z hrubého). Colorado 4% nižší.Texas a Colorado: čistá mzda při třech výších mzdy
Texas: o 2 258 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.
| Medián hrubé mzdy | Hrubá mzda | Texas | Colorado | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 US$ | 26 176 US$ | 25 432 US$ | Texas +744 US$ |
| 100 % mediánu | 62 608 US$ | 51 328 US$ | 49 070 US$ | Texas +2 258 US$ |
| 200 % mediánu | 125 216 US$ | 95 867 US$ | 90 578 US$ | Texas +5 289 US$ |
Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$
| Srážky | Texas | Colorado |
|---|---|---|
| Státní daň z příjmu | 0 US$ | 1 983 US$ |
| Odvody ze mzdy na úrovni státu | 0 US$ | 275 US$ |
Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.
Údaje za stát Colorado nezahrnují místní daně z příjmů, které platí někteří obyvatelé.