Vaše volby ochrany soukromí

Zvolte, zda povolit analytiku a partnerské nabídky. Volbu můžete kdykoli změnit nebo odvolat v nastavení cookies.

Přejít na hlavní obsah

Porovnat Kalifornie vs. Colorado

Daňový rok 2026

Kalifornie vs. Colorado: čistá mzda 2026

Kalifornie a Colorado při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.

Vaše údaje62 608 US$ ročně
Colorado+246 US$ čistého ročně+0,50 %
Kalifornie
48 824 US$čistého ročně49,87 %
Colorado
49 070 US$čistého ročně50,13 %
Kalifornie
48 824 US$Čistá mzda · 78,0 % z hrubé
Čistá 78,0 %Daně 11,0 %Sociální odvody 11,0 %
Coloradoo +246 US$ více čistého ročně
49 070 US$Čistá mzda · 78,4 % z hrubé
Čistá 78,4 %Daně 11,4 %Sociální odvody 10,2 %
Kalifornie vs Colorado

Srovnání zemí

Daně

US +273 US$ · +4.0%
KalifornieColorado
6 870 US$
Daň z příjmů
7 143 US$
Daň z příjmů: Kalifornie 6 870 US$ (11.0% z hrubého), Colorado 7 143 US$ (11.4% z hrubého). Colorado 4% vyšší.
6 870 US$
Celkové daně
7 143 US$
Celkové daně: Kalifornie 6 870 US$ (11.0% z hrubého), Colorado 7 143 US$ (11.4% z hrubého). Colorado 4% vyšší.

Sociální pojištění (zaměstnanec)

US -520 US$ · -7.5%
KalifornieColorado
3 792 US$
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): Kalifornie 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Colorado 3 792 US$ (6.1% z hrubého).
887 US$
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): Kalifornie 887 US$ (1.4% z hrubého), Colorado 887 US$ (1.4% z hrubého).
1 440 US$
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): Kalifornie 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Colorado 1 440 US$ (2.3% z hrubého).
795 US$
Odvody ze mzdy na úrovni státu
275 US$
Odvody ze mzdy na úrovni státu: Kalifornie 795 US$ (1.3% z hrubého), Colorado 275 US$ (0.4% z hrubého). Colorado 65% nižší.
6 915 US$
Celkové sociální pojištění
6 395 US$
Celkové sociální pojištění: Kalifornie 6 915 US$ (11.0% z hrubého), Colorado 6 395 US$ (10.2% z hrubého). Colorado 8% nižší.
Příspěvky zaměstnavatele
Kalifornie 12 851 US$ · Colorado 13 075 US$

Shrnutí

KalifornieColorado
13 784 US$
Celkové srážky
13 538 US$
Celkové srážky: Kalifornie 13 784 US$ (22.0% z hrubého), Colorado 13 538 US$ (21.6% z hrubého). Colorado 2% nižší.
48 824 US$
Čistá mzda
49 070 US$
Čistá mzda: Kalifornie 48 824 US$ (78.0% z hrubého), Colorado 49 070 US$ (78.4% z hrubého). Colorado 1% vyšší.

Kalifornie a Colorado: čistá mzda při třech výších mzdy

Colorado: o 246 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.

Medián hrubé mzdyHrubá mzdaKalifornieColoradoRozdíl za rok
50 % mediánu31 304 US$25 568 US$25 432 US$Kalifornie +136 US$
100 % mediánu62 608 US$48 824 US$49 070 US$Colorado +246 US$
200 % mediánu125 216 US$86 992 US$90 578 US$Colorado +3 586 US$

Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$

SrážkyKalifornieColorado
Státní daň z příjmu1 710 US$1 983 US$
Odvody ze mzdy na úrovni státu795 US$275 US$

Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026

Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.

Údaje za stát Colorado nezahrnují místní daně z příjmů, které platí někteří obyvatelé.