Porovnat Kalifornie vs. Nevada
Daňový rok 2026
Kalifornie vs. Nevada: čistá mzda 2026
Kalifornie a Nevada při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje62 608 US$ ročně
Nevada+2 505 US$ čistého ročně+4,88 %
- Kalifornie
- 48 824 US$čistého ročně48,75 %
- Nevada
- 51 328 US$čistého ročně51,25 %
Kalifornie
48 824 US$Čistá mzda · 78,0 % z hrubéČistá 78,0 %Daně 11,0 %Sociální odvody 11,0 %
Nevadao +2 505 US$ více čistého ročně
51 328 US$Čistá mzda · 82,0 % z hrubéČistá 82,0 %Daně 8,2 %Sociální odvody 9,8 %
Kalifornie vs NevadaPříspěvky zaměstnavatele Kalifornie 12 851 US$ · Nevada 13 917 US$
Srovnání zemí
Daně
US -1 710 US$ · -24.9%KalifornieNevada vs KalifornieNevada
6 870 US$11.0% z hrubého
Daň z příjmů
5 160 US$8.2% z hrubého
Daň z příjmů: Kalifornie 6 870 US$ (11.0% z hrubého), Nevada 5 160 US$ (8.2% z hrubého). Nevada 25% nižší.6 870 US$11.0% z hrubého
Celkové daně
5 160 US$8.2% z hrubého
Celkové daně: Kalifornie 6 870 US$ (11.0% z hrubého), Nevada 5 160 US$ (8.2% z hrubého). Nevada 25% nižší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
US -795 US$ · -11.5%KalifornieNevada vs KalifornieNevada
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): Kalifornie 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Nevada 3 792 US$ (6.1% z hrubého).887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): Kalifornie 887 US$ (1.4% z hrubého), Nevada 887 US$ (1.4% z hrubého).1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): Kalifornie 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Nevada 1 440 US$ (2.3% z hrubého).795 US$1.3% z hrubého
Ostatní
—
Ostatní: Kalifornie 795 US$ (1.3% z hrubého), Nevada nevztahuje se. Nevada 100% nižší.Odvody ze mzdy na úrovni státu (795 US$)
6 915 US$11.0% z hrubého
Celkové sociální pojištění
6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Kalifornie 6 915 US$ (11.0% z hrubého), Nevada 6 119 US$ (9.8% z hrubého). Nevada 12% nižší.Shrnutí
KalifornieNevada vs KalifornieNevada
13 784 US$22.0% z hrubého
Celkové srážky
11 280 US$18.0% z hrubého
Celkové srážky: Kalifornie 13 784 US$ (22.0% z hrubého), Nevada 11 280 US$ (18.0% z hrubého). Nevada 18% nižší.48 824 US$78.0% z hrubého
Čistá mzda
51 328 US$82.0% z hrubého
Čistá mzda: Kalifornie 48 824 US$ (78.0% z hrubého), Nevada 51 328 US$ (82.0% z hrubého). Nevada 5% vyšší.Kalifornie a Nevada: čistá mzda při třech výších mzdy
Nevada: o 2 504 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.
| Medián hrubé mzdy | Hrubá mzda | Kalifornie | Nevada | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 US$ | 25 568 US$ | 26 176 US$ | Nevada +608 US$ |
| 100 % mediánu | 62 608 US$ | 48 824 US$ | 51 328 US$ | Nevada +2 504 US$ |
| 200 % mediánu | 125 216 US$ | 86 992 US$ | 95 867 US$ | Nevada +8 875 US$ |
Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$
| Srážky | Kalifornie | Nevada |
|---|---|---|
| Státní daň z příjmu | 1 710 US$ | 0 US$ |
| Odvody ze mzdy na úrovni státu | 795 US$ | 0 US$ |
Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.