Porovnat Kalifornie vs. Utah
Daňový rok 2026
Kalifornie vs. Utah: čistá mzda 2026
Kalifornie a Utah při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje62 608 US$ ročně
Utah+190 US$ čistého ročně+0,39 %
- Kalifornie
- 48 824 US$čistého ročně49,90 %
- Utah
- 49 014 US$čistého ročně50,10 %
Kalifornie
48 824 US$Čistá mzda · 78,0 % z hrubéČistá 78,0 %Daně 11,0 %Sociální odvody 11,0 %
Utaho +190 US$ více čistého ročně
49 014 US$Čistá mzda · 78,3 % z hrubéČistá 78,3 %Daně 11,9 %Sociální odvody 9,8 %
Kalifornie vs UtahPříspěvky zaměstnavatele Kalifornie 12 851 US$ · Utah 13 215 US$
Srovnání zemí
Daně
US +605 US$ · +8.8%KalifornieUtah vs KalifornieUtah
6 870 US$11.0% z hrubého
Daň z příjmů
7 475 US$11.9% z hrubého
Daň z příjmů: Kalifornie 6 870 US$ (11.0% z hrubého), Utah 7 475 US$ (11.9% z hrubého). Utah 9% vyšší.6 870 US$11.0% z hrubého
Celkové daně
7 475 US$11.9% z hrubého
Celkové daně: Kalifornie 6 870 US$ (11.0% z hrubého), Utah 7 475 US$ (11.9% z hrubého). Utah 9% vyšší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
US -795 US$ · -11.5%KalifornieUtah vs KalifornieUtah
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): Kalifornie 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Utah 3 792 US$ (6.1% z hrubého).887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): Kalifornie 887 US$ (1.4% z hrubého), Utah 887 US$ (1.4% z hrubého).1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): Kalifornie 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Utah 1 440 US$ (2.3% z hrubého).795 US$1.3% z hrubého
Ostatní
—
Ostatní: Kalifornie 795 US$ (1.3% z hrubého), Utah nevztahuje se. Utah 100% nižší.Odvody ze mzdy na úrovni státu (795 US$)
6 915 US$11.0% z hrubého
Celkové sociální pojištění
6 119 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Kalifornie 6 915 US$ (11.0% z hrubého), Utah 6 119 US$ (9.8% z hrubého). Utah 12% nižší.Shrnutí
KalifornieUtah vs KalifornieUtah
13 784 US$22.0% z hrubého
Celkové srážky
13 594 US$21.7% z hrubého
Celkové srážky: Kalifornie 13 784 US$ (22.0% z hrubého), Utah 13 594 US$ (21.7% z hrubého). Utah 1% nižší.48 824 US$78.0% z hrubého
Čistá mzda
49 014 US$78.3% z hrubého
Čistá mzda: Kalifornie 48 824 US$ (78.0% z hrubého), Utah 49 014 US$ (78.3% z hrubého). Utah vyšší.Kalifornie a Utah: čistá mzda při třech výších mzdy
Utah: o 190 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.
| Medián hrubé mzdy | Hrubá mzda | Kalifornie | Utah | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 US$ | 25 568 US$ | 25 661 US$ | Utah +93 US$ |
| 100 % mediánu | 62 608 US$ | 48 824 US$ | 49 014 US$ | Utah +190 US$ |
| 200 % mediánu | 125 216 US$ | 86 992 US$ | 90 359 US$ | Utah +3 367 US$ |
Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$
| Srážky | Kalifornie | Utah |
|---|---|---|
| Státní daň z příjmu | 1 710 US$ | 2 314 US$ |
| Odvody ze mzdy na úrovni státu | 795 US$ | 0 US$ |
Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.