Võrdle Ontario vs Manitoba
Maksuaasta 2026
Ontario vs Manitoba: netopalk 2026
Ontario ja Manitoba sama brutopalgaga: netopalk 2026. aasta reeglite järgi ja maksud, mis vahe tekitavad.
Teie andmed63 500 CA$ aastas
Ontario+1679 CA$ neto aastas+3,39%
- Ontario
- 49 591 CA$neto aastas50,86%
- Manitoba
- 47 912 CA$neto aastas49,14%
Ontario+1679 CA$ rohkem neto aastas
49 591 CA$Netopalk · 78,1% brutostNeto 78,1%Maksud 14,7%Sotsiaalmaksed 7,3%
Manitoba
47 912 CA$Netopalk · 75,5% brutostNeto 75,5%Maksud 17,3%Sotsiaalmaksed 7,3%
Ontario vs ManitobaTööandja sissemaksed Ontario 5019 CA$ · Manitoba 5019 CA$
Riikide võrdlus
Maksud
CA +1679 CA$ · +18.0%OntarioManitoba vs OntarioManitoba
9304 CA$14.7% brutost
Tulumaks
10 983 CA$17.3% brutost
Tulumaks: Ontario 9304 CA$ (14.7% brutost), Manitoba 10 983 CA$ (17.3% brutost). Manitoba 18% kõrgem.9304 CA$14.7% brutost
Maksud kokku
10 983 CA$17.3% brutost
Maksud kokku: Ontario 9304 CA$ (14.7% brutost), Manitoba 10 983 CA$ (17.3% brutost). Manitoba 18% kõrgem.Sotsiaalkindlustus (töötaja)
CA 0 CA$ · 0.0%OntarioManitoba vs OntarioManitoba
3570 CA$5.6% brutost
Kanada pensioniskeem (CPP)
3570 CA$5.6% brutost
Kanada pensioniskeem (CPP): Ontario 3570 CA$ (5.6% brutost), Manitoba 3570 CA$ (5.6% brutost).1035 CA$1.6% brutost
Töötuskindlustus (EI)
1035 CA$1.6% brutost
Töötuskindlustus (EI): Ontario 1035 CA$ (1.6% brutost), Manitoba 1035 CA$ (1.6% brutost).4605 CA$7.3% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku
4605 CA$7.3% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku: Ontario 4605 CA$ (7.3% brutost), Manitoba 4605 CA$ (7.3% brutost).Kokkuvõte
OntarioManitoba vs OntarioManitoba
13 909 CA$21.9% brutost
Mahaarvamised kokku
15 588 CA$24.5% brutost
Mahaarvamised kokku: Ontario 13 909 CA$ (21.9% brutost), Manitoba 15 588 CA$ (24.5% brutost). Manitoba 12% kõrgem.49 591 CA$78.1% brutost
Netopalk
47 912 CA$75.5% brutost
Netopalk: Ontario 49 591 CA$ (78.1% brutost), Manitoba 47 912 CA$ (75.5% brutost). Manitoba 3% madalam.Ontario ja Manitoba: netopalk kolme palga juures
Ontario: 1679 CA$ rohkem netopalka aastas, kui brutopalk on 63 500 CA$.
| Hinnanguline võrdluspalk | Brutopalk | Ontario | Manitoba | Vahe aastas |
|---|---|---|---|---|
| 50% Hinnanguline võrdluspalk | 31 750 CA$ | 26 791 CA$ | 26 440 CA$ | Ontario +351 CA$ |
| 100% Hinnanguline võrdluspalk | 63 500 CA$ | 49 591 CA$ | 47 912 CA$ | Ontario +1679 CA$ |
| 200% Hinnanguline võrdluspalk | 127 000 CA$ | 91 304 CA$ | 87 779 CA$ | Ontario +3525 CA$ |
Mis erineb, kui brutopalk on 63 500 CA$
| Mahaarvamised | Ontario | Manitoba |
|---|---|---|
| Provintsi tulumaks | 3288 CA$ | 4966 CA$ |
Hinnanguline võrdluspalk · 63 500 CA$ · Maksuaasta 2026
Võrdluspalgad on 50%, 100% ja 200% sellest summast. Eeldus on üksik lasteta töötaja, kes elab ja töötab näidatud piirkonnas, ning kalkulaatori vaikeseaded.