Võrdle Põhja-Carolina vs Lõuna-Carolina
Maksuaasta 2026
Põhja-Carolina vs Lõuna-Carolina: netopalk 2026
Põhja-Carolina ja Lõuna-Carolina sama brutopalgaga: netopalk 2026. aasta reeglite järgi ja maksud, mis vahe tekitavad.
Teie andmed62 608 $ aastas
Lõuna-Carolina+192 $ neto aastas+0,39%
- Põhja-Carolina
- 49 397 $neto aastas49,90%
- Lõuna-Carolina
- 49 589 $neto aastas50,10%
Põhja-Carolina
49 397 $Netopalk · 78,9% brutostNeto 78,9%Maksud 11,3%Sotsiaalmaksed 9,8%
Lõuna-Carolina+192 $ rohkem neto aastas
49 589 $Netopalk · 79,2% brutostNeto 79,2%Maksud 11,0%Sotsiaalmaksed 9,8%
Põhja-Carolina vs Lõuna-CarolinaTööandja sissemaksed Põhja-Carolina 12 948 $ · Lõuna-Carolina 12 746 $
Riikide võrdlus
Maksud
US −192 $ · -2.7%Põhja-CarolinaLõuna-Carolina vs Põhja-CarolinaLõuna-Carolina
7092 $11.3% brutost
Tulumaks
6900 $11.0% brutost
Tulumaks: Põhja-Carolina 7092 $ (11.3% brutost), Lõuna-Carolina 6900 $ (11.0% brutost). Lõuna-Carolina 3% madalam.7092 $11.3% brutost
Maksud kokku
6900 $11.0% brutost
Maksud kokku: Põhja-Carolina 7092 $ (11.3% brutost), Lõuna-Carolina 6900 $ (11.0% brutost). Lõuna-Carolina 3% madalam.Sotsiaalkindlustus (töötaja)
US 0 $ · 0.0%Põhja-CarolinaLõuna-Carolina vs Põhja-CarolinaLõuna-Carolina
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI)
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI): Põhja-Carolina 3792 $ (6.1% brutost), Lõuna-Carolina 3792 $ (6.1% brutost).887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare)
887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare): Põhja-Carolina 887 $ (1.4% brutost), Lõuna-Carolina 887 $ (1.4% brutost).1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse)
1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse): Põhja-Carolina 1440 $ (2.3% brutost), Lõuna-Carolina 1440 $ (2.3% brutost).6119 $9.8% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku
6119 $9.8% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku: Põhja-Carolina 6119 $ (9.8% brutost), Lõuna-Carolina 6119 $ (9.8% brutost).Kokkuvõte
Põhja-CarolinaLõuna-Carolina vs Põhja-CarolinaLõuna-Carolina
13 211 $21.1% brutost
Mahaarvamised kokku
13 019 $20.8% brutost
Mahaarvamised kokku: Põhja-Carolina 13 211 $ (21.1% brutost), Lõuna-Carolina 13 019 $ (20.8% brutost). Lõuna-Carolina 1% madalam.49 397 $78.9% brutost
Netopalk
49 589 $79.2% brutost
Netopalk: Põhja-Carolina 49 397 $ (78.9% brutost), Lõuna-Carolina 49 589 $ (79.2% brutost). Lõuna-Carolina kõrgem.Põhja-Carolina ja Lõuna-Carolina: netopalk kolme palga juures
Lõuna-Carolina: 192 $ rohkem netopalka aastas, kui brutopalk on 62 608 $.
| Mediaanbrutopalk | Brutopalk | Põhja-Carolina | Lõuna-Carolina | Vahe aastas |
|---|---|---|---|---|
| 50% mediaanist | 31 304 $ | 25 493 $ | 25 880 $ | Lõuna-Carolina +387 $ |
| 100% mediaanist | 62 608 $ | 49 397 $ | 49 589 $ | Lõuna-Carolina +192 $ |
| 200% mediaanist | 125 216 $ | 91 437 $ | 90 384 $ | Põhja-Carolina +1053 $ |
Mis erineb, kui brutopalk on 62 608 $
| Mahaarvamised | Põhja-Carolina | Lõuna-Carolina |
|---|---|---|
| Osariigi tulumaks | 1932 $ | 1740 $ |
Mediaanbrutopalk · 62 608 $ · Maksuaasta 2026
Võrdluspalgad on 50%, 100% ja 200% sellest summast. Eeldus on üksik lasteta töötaja, kes elab ja töötab näidatud piirkonnas, ning kalkulaatori vaikeseaded.