Võrdle New York vs Lõuna-Carolina
Maksuaasta 2026
New York vs Lõuna-Carolina: netopalk 2026
New York ja Lõuna-Carolina sama brutopalgaga: netopalk 2026. aasta reeglite järgi ja maksud, mis vahe tekitavad.
Teie andmed62 608 $ aastas
Lõuna-Carolina+1268 $ neto aastas+2,56%
- New York
- 48 320 $neto aastas49,35%
- Lõuna-Carolina
- 49 589 $neto aastas50,65%
New York
48 320 $Netopalk · 77,2% brutostNeto 77,2%Maksud 12,6%Sotsiaalmaksed 10,3%
Lõuna-Carolina+1268 $ rohkem neto aastas
49 589 $Netopalk · 79,2% brutostNeto 79,2%Maksud 11,0%Sotsiaalmaksed 9,8%
New York vs Lõuna-CarolinaTööandja sissemaksed New York 13 315 $ · Lõuna-Carolina 12 746 $
Riikide võrdlus
Maksud
US −967 $ · -12.3%New YorkLõuna-Carolina vs New YorkLõuna-Carolina
7867 $12.6% brutost
Tulumaks
6900 $11.0% brutost
Tulumaks: New York 7867 $ (12.6% brutost), Lõuna-Carolina 6900 $ (11.0% brutost). Lõuna-Carolina 12% madalam.7867 $12.6% brutost
Maksud kokku
6900 $11.0% brutost
Maksud kokku: New York 7867 $ (12.6% brutost), Lõuna-Carolina 6900 $ (11.0% brutost). Lõuna-Carolina 12% madalam.Sotsiaalkindlustus (töötaja)
US −302 $ · -4.7%New YorkLõuna-Carolina vs New YorkLõuna-Carolina
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI)
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI): New York 3792 $ (6.1% brutost), Lõuna-Carolina 3792 $ (6.1% brutost).887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare)
887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare): New York 887 $ (1.4% brutost), Lõuna-Carolina 887 $ (1.4% brutost).1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse)
1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse): New York 1440 $ (2.3% brutost), Lõuna-Carolina 1440 $ (2.3% brutost).302 $0.5% brutost
Muu
—
Muu: New York 302 $ (0.5% brutost), Lõuna-Carolina ei kohaldu. Lõuna-Carolina 100% madalam.Osariigi palgalt makstavad maksed (302 $)
6421 $10.3% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku
6119 $9.8% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku: New York 6421 $ (10.3% brutost), Lõuna-Carolina 6119 $ (9.8% brutost). Lõuna-Carolina 5% madalam.Kokkuvõte
New YorkLõuna-Carolina vs New YorkLõuna-Carolina
14 288 $22.8% brutost
Mahaarvamised kokku
13 019 $20.8% brutost
Mahaarvamised kokku: New York 14 288 $ (22.8% brutost), Lõuna-Carolina 13 019 $ (20.8% brutost). Lõuna-Carolina 9% madalam.48 320 $77.2% brutost
Netopalk
49 589 $79.2% brutost
Netopalk: New York 48 320 $ (77.2% brutost), Lõuna-Carolina 49 589 $ (79.2% brutost). Lõuna-Carolina 3% kõrgem.New York ja Lõuna-Carolina: netopalk kolme palga juures
Lõuna-Carolina: 1269 $ rohkem netopalka aastas, kui brutopalk on 62 608 $.
| Mediaanbrutopalk | Brutopalk | New York | Lõuna-Carolina | Vahe aastas |
|---|---|---|---|---|
| 50% mediaanist | 31 304 $ | 24 993 $ | 25 880 $ | Lõuna-Carolina +887 $ |
| 100% mediaanist | 62 608 $ | 48 320 $ | 49 589 $ | Lõuna-Carolina +1269 $ |
| 200% mediaanist | 125 216 $ | 88 978 $ | 90 384 $ | Lõuna-Carolina +1406 $ |
Mis erineb, kui brutopalk on 62 608 $
| Mahaarvamised | New York | Lõuna-Carolina |
|---|---|---|
| Osariigi tulumaks | 2706 $ | 1740 $ |
| Osariigi palgalt makstavad maksed | 302 $ | 0 $ |
Mediaanbrutopalk · 62 608 $ · Maksuaasta 2026
Võrdluspalgad on 50%, 100% ja 200% sellest summast. Eeldus on üksik lasteta töötaja, kes elab ja töötab näidatud piirkonnas, ning kalkulaatori vaikeseaded.
New York: arvud ei sisalda linna tulumaksu, kui linna pole valitud. Tabel kasutab neid vaikeväärtusi; selle lehe võrdlustööriistas saab kummalegi poolele valida maakonna või linna.