Teie privaatsusvalikud

Valige, kas lubada analüütikat ja partneripakkumisi. Valikut saab küpsiste seadetes igal ajal muuta või tagasi võtta.

Liigu põhisisu juurde

Võrdle New York vs Pennsylvania

Maksuaasta 2026

New York vs Pennsylvania: netopalk 2026

New York ja Pennsylvania sama brutopalgaga: netopalk 2026. aasta reeglite järgi ja maksud, mis vahe tekitavad.

Teie andmed62 608 $ aastas
Pennsylvania+1086 $ neto aastas+2,20%
New York
48 320 $neto aastas49,44%
Pennsylvania
49 407 $neto aastas50,56%
New York
48 320 $Netopalk · 77,2% brutost
Neto 77,2%Maksud 12,6%Sotsiaalmaksed 10,3%
Pennsylvania+1086 $ rohkem neto aastas
49 407 $Netopalk · 78,9% brutost
Neto 78,9%Maksud 11,2%Sotsiaalmaksed 9,8%
New York vs Pennsylvania

Riikide võrdlus

Maksud

US −829 $ · -10.5%
New YorkPennsylvania
7867 $
Tulumaks
7038 $
Tulumaks: New York 7867 $ (12.6% brutost), Pennsylvania 7038 $ (11.2% brutost). Pennsylvania 11% madalam.
7867 $
Maksud kokku
7038 $
Maksud kokku: New York 7867 $ (12.6% brutost), Pennsylvania 7038 $ (11.2% brutost). Pennsylvania 11% madalam.

Sotsiaalkindlustus (töötaja)

US −258 $ · -4.0%
New YorkPennsylvania
3792 $
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI)
3792 $
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI): New York 3792 $ (6.1% brutost), Pennsylvania 3792 $ (6.1% brutost).
887 $
Tervisekindlustus Medicare (Medicare)
887 $
Tervisekindlustus Medicare (Medicare): New York 887 $ (1.4% brutost), Pennsylvania 887 $ (1.4% brutost).
1440 $
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse)
1440 $
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse): New York 1440 $ (2.3% brutost), Pennsylvania 1440 $ (2.3% brutost).
302 $
Osariigi palgalt makstavad maksed
44 $
Osariigi palgalt makstavad maksed: New York 302 $ (0.5% brutost), Pennsylvania 44 $ (0.1% brutost). Pennsylvania 85% madalam.
6421 $
Sotsiaalkindlustus kokku
6163 $
Sotsiaalkindlustus kokku: New York 6421 $ (10.3% brutost), Pennsylvania 6163 $ (9.8% brutost). Pennsylvania 4% madalam.
Tööandja sissemaksed
New York 13 315 $ · Pennsylvania 12 989 $

Kokkuvõte

New YorkPennsylvania
14 288 $
Mahaarvamised kokku
13 201 $
Mahaarvamised kokku: New York 14 288 $ (22.8% brutost), Pennsylvania 13 201 $ (21.1% brutost). Pennsylvania 8% madalam.
48 320 $
Netopalk
49 407 $
Netopalk: New York 48 320 $ (77.2% brutost), Pennsylvania 49 407 $ (78.9% brutost). Pennsylvania 2% kõrgem.

New York ja Pennsylvania: netopalk kolme palga juures

Pennsylvania: 1087 $ rohkem netopalka aastas, kui brutopalk on 62 608 $.

MediaanbrutopalkBrutopalkNew YorkPennsylvaniaVahe aastas
50% mediaanist31 304 $24 993 $25 237 $Pennsylvania +244 $
100% mediaanist62 608 $48 320 $49 407 $Pennsylvania +1087 $
200% mediaanist125 216 $88 978 $91 979 $Pennsylvania +3001 $

Mis erineb, kui brutopalk on 62 608 $

MahaarvamisedNew YorkPennsylvania
Osariigi tulumaks2706 $1878 $
Osariigi palgalt makstavad maksed302 $44 $

Mediaanbrutopalk · 62 608 $ · Maksuaasta 2026

Võrdluspalgad on 50%, 100% ja 200% sellest summast. Eeldus on üksik lasteta töötaja, kes elab ja töötab näidatud piirkonnas, ning kalkulaatori vaikeseaded.

New York: arvud ei sisalda linna tulumaksu, kui linna pole valitud. Pennsylvania: arvud ei sisalda kohalikku tulumaksu, kui linna pole valitud, kuigi enamik elanikke peab seda maksma. Tabel kasutab neid vaikeväärtusi; selle lehe võrdlustööriistas saab kummalegi poolele valida maakonna või linna.