Võrdle New Jersey vs Pennsylvania
Maksuaasta 2026
New Jersey vs Pennsylvania: netopalk 2026
New Jersey ja Pennsylvania sama brutopalgaga: netopalk 2026. aasta reeglite järgi ja maksud, mis vahe tekitavad.
Teie andmed62 608 $ aastas
Pennsylvania+433 $ neto aastas+0,88%
- New Jersey
- 48 974 $neto aastas49,78%
- Pennsylvania
- 49 407 $neto aastas50,22%
New Jersey
48 974 $Netopalk · 78,2% brutostNeto 78,2%Maksud 11,3%Sotsiaalmaksed 10,5%
Pennsylvania+433 $ rohkem neto aastas
49 407 $Netopalk · 78,9% brutostNeto 78,9%Maksud 11,2%Sotsiaalmaksed 9,8%
New Jersey vs PennsylvaniaTööandja sissemaksed New Jersey 14 085 $ · Pennsylvania 12 989 $
Riikide võrdlus
Maksud
US −23 $ · -0.3%New JerseyPennsylvania vs New JerseyPennsylvania
7061 $11.3% brutost
Tulumaks
7038 $11.2% brutost
Tulumaks: New Jersey 7061 $ (11.3% brutost), Pennsylvania 7038 $ (11.2% brutost). Pennsylvania madalam.7061 $11.3% brutost
Maksud kokku
7038 $11.2% brutost
Maksud kokku: New Jersey 7061 $ (11.3% brutost), Pennsylvania 7038 $ (11.2% brutost). Pennsylvania madalam.Sotsiaalkindlustus (töötaja)
US −410 $ · -6.2%New JerseyPennsylvania vs New JerseyPennsylvania
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI)
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI): New Jersey 3792 $ (6.1% brutost), Pennsylvania 3792 $ (6.1% brutost).887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare)
887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare): New Jersey 887 $ (1.4% brutost), Pennsylvania 887 $ (1.4% brutost).1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse)
1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse): New Jersey 1440 $ (2.3% brutost), Pennsylvania 1440 $ (2.3% brutost).453 $0.7% brutost
Osariigi palgalt makstavad maksed
44 $0.1% brutost
Osariigi palgalt makstavad maksed: New Jersey 453 $ (0.7% brutost), Pennsylvania 44 $ (0.1% brutost). Pennsylvania 90% madalam.6573 $10.5% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku
6163 $9.8% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku: New Jersey 6573 $ (10.5% brutost), Pennsylvania 6163 $ (9.8% brutost). Pennsylvania 6% madalam.Kokkuvõte
New JerseyPennsylvania vs New JerseyPennsylvania
13 634 $21.8% brutost
Mahaarvamised kokku
13 201 $21.1% brutost
Mahaarvamised kokku: New Jersey 13 634 $ (21.8% brutost), Pennsylvania 13 201 $ (21.1% brutost). Pennsylvania 3% madalam.48 974 $78.2% brutost
Netopalk
49 407 $78.9% brutost
Netopalk: New Jersey 48 974 $ (78.2% brutost), Pennsylvania 49 407 $ (78.9% brutost). Pennsylvania 1% kõrgem.New Jersey ja Pennsylvania: netopalk kolme palga juures
Pennsylvania: 433 $ rohkem netopalka aastas, kui brutopalk on 62 608 $.
| Mediaanbrutopalk | Brutopalk | New Jersey | Pennsylvania | Vahe aastas |
|---|---|---|---|---|
| 50% mediaanist | 31 304 $ | 25 465 $ | 25 237 $ | New Jersey +228 $ |
| 100% mediaanist | 62 608 $ | 48 974 $ | 49 407 $ | Pennsylvania +433 $ |
| 200% mediaanist | 125 216 $ | 89 364 $ | 91 979 $ | Pennsylvania +2615 $ |
Mis erineb, kui brutopalk on 62 608 $
| Mahaarvamised | New Jersey | Pennsylvania |
|---|---|---|
| Osariigi tulumaks | 1901 $ | 1878 $ |
| Osariigi palgalt makstavad maksed | 453 $ | 44 $ |
Mediaanbrutopalk · 62 608 $ · Maksuaasta 2026
Võrdluspalgad on 50%, 100% ja 200% sellest summast. Eeldus on üksik lasteta töötaja, kes elab ja töötab näidatud piirkonnas, ning kalkulaatori vaikeseaded.
Pennsylvania: arvud ei sisalda kohalikku tulumaksu, kui linna pole valitud, kuigi enamik elanikke peab seda maksma. Tabel kasutab neid vaikeväärtusi; selle lehe võrdlustööriistas saab kummalegi poolele valida maakonna või linna.