Võrdle Texas vs Colorado
Maksuaasta 2026
Texas vs Colorado: netopalk 2026
Texas ja Colorado sama brutopalgaga: netopalk 2026. aasta reeglite järgi ja maksud, mis vahe tekitavad.
Teie andmed62 608 $ aastas
Texas+2258 $ neto aastas+4,40%
- Texas
- 51 328 $neto aastas51,12%
- Colorado
- 49 070 $neto aastas48,88%
Texas+2258 $ rohkem neto aastas
51 328 $Netopalk · 82,0% brutostNeto 82,0%Maksud 8,2%Sotsiaalmaksed 9,8%
Colorado
49 070 $Netopalk · 78,4% brutostNeto 78,4%Maksud 11,4%Sotsiaalmaksed 10,2%
Texas vs ColoradoTööandja sissemaksed Texas 12 849 $ · Colorado 13 075 $
Riikide võrdlus
Maksud
US +1983 $ · +38.4%TexasColorado vs TexasColorado
5160 $8.2% brutost
Tulumaks
7143 $11.4% brutost
Tulumaks: Texas 5160 $ (8.2% brutost), Colorado 7143 $ (11.4% brutost). Colorado 38% kõrgem.5160 $8.2% brutost
Maksud kokku
7143 $11.4% brutost
Maksud kokku: Texas 5160 $ (8.2% brutost), Colorado 7143 $ (11.4% brutost). Colorado 38% kõrgem.Sotsiaalkindlustus (töötaja)
US +275 $ · +4.5%TexasColorado vs TexasColorado
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI)
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI): Texas 3792 $ (6.1% brutost), Colorado 3792 $ (6.1% brutost).887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare)
887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare): Texas 887 $ (1.4% brutost), Colorado 887 $ (1.4% brutost).1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse)
1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse): Texas 1440 $ (2.3% brutost), Colorado 1440 $ (2.3% brutost).—
Muu
275 $0.4% brutost
Muu: Texas ei kohaldu, Colorado 275 $ (0.4% brutost). Colorado kõrgem.Osariigi palgalt makstavad maksed (275 $)
6119 $9.8% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku
6395 $10.2% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku: Texas 6119 $ (9.8% brutost), Colorado 6395 $ (10.2% brutost). Colorado 5% kõrgem.Kokkuvõte
TexasColorado vs TexasColorado
11 280 $18.0% brutost
Mahaarvamised kokku
13 538 $21.6% brutost
Mahaarvamised kokku: Texas 11 280 $ (18.0% brutost), Colorado 13 538 $ (21.6% brutost). Colorado 20% kõrgem.51 328 $82.0% brutost
Netopalk
49 070 $78.4% brutost
Netopalk: Texas 51 328 $ (82.0% brutost), Colorado 49 070 $ (78.4% brutost). Colorado 4% madalam.Texas ja Colorado: netopalk kolme palga juures
Texas: 2258 $ rohkem netopalka aastas, kui brutopalk on 62 608 $.
| Mediaanbrutopalk | Brutopalk | Texas | Colorado | Vahe aastas |
|---|---|---|---|---|
| 50% mediaanist | 31 304 $ | 26 176 $ | 25 432 $ | Texas +744 $ |
| 100% mediaanist | 62 608 $ | 51 328 $ | 49 070 $ | Texas +2258 $ |
| 200% mediaanist | 125 216 $ | 95 867 $ | 90 578 $ | Texas +5289 $ |
Mis erineb, kui brutopalk on 62 608 $
| Mahaarvamised | Texas | Colorado |
|---|---|---|
| Osariigi tulumaks | 0 $ | 1983 $ |
| Osariigi palgalt makstavad maksed | 0 $ | 275 $ |
Mediaanbrutopalk · 62 608 $ · Maksuaasta 2026
Võrdluspalgad on 50%, 100% ja 200% sellest summast. Eeldus on üksik lasteta töötaja, kes elab ja töötab näidatud piirkonnas, ning kalkulaatori vaikeseaded.
Colorado: arvudest on välja jäetud kohalikud tulumaksud, mida osa elanikke maksab.