Võrdle California vs Colorado
Maksuaasta 2026
California vs Colorado: netopalk 2026
California ja Colorado sama brutopalgaga: netopalk 2026. aasta reeglite järgi ja maksud, mis vahe tekitavad.
Teie andmed62 608 $ aastas
Colorado+246 $ neto aastas+0,50%
- California
- 48 824 $neto aastas49,87%
- Colorado
- 49 070 $neto aastas50,13%
California
48 824 $Netopalk · 78,0% brutostNeto 78,0%Maksud 11,0%Sotsiaalmaksed 11,0%
Colorado+246 $ rohkem neto aastas
49 070 $Netopalk · 78,4% brutostNeto 78,4%Maksud 11,4%Sotsiaalmaksed 10,2%
California vs ColoradoTööandja sissemaksed California 12 851 $ · Colorado 13 075 $
Riikide võrdlus
Maksud
US +273 $ · +4.0%CaliforniaColorado vs CaliforniaColorado
6870 $11.0% brutost
Tulumaks
7143 $11.4% brutost
Tulumaks: California 6870 $ (11.0% brutost), Colorado 7143 $ (11.4% brutost). Colorado 4% kõrgem.6870 $11.0% brutost
Maksud kokku
7143 $11.4% brutost
Maksud kokku: California 6870 $ (11.0% brutost), Colorado 7143 $ (11.4% brutost). Colorado 4% kõrgem.Sotsiaalkindlustus (töötaja)
US −520 $ · -7.5%CaliforniaColorado vs CaliforniaColorado
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI)
3792 $6.1% brutost
Sotsiaalkindlustus (Social Security / OASDI): California 3792 $ (6.1% brutost), Colorado 3792 $ (6.1% brutost).887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare)
887 $1.4% brutost
Tervisekindlustus Medicare (Medicare): California 887 $ (1.4% brutost), Colorado 887 $ (1.4% brutost).1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse)
1440 $2.3% brutost
Tööandja tervisekava (töötaja makse enne makse): California 1440 $ (2.3% brutost), Colorado 1440 $ (2.3% brutost).795 $1.3% brutost
Osariigi palgalt makstavad maksed
275 $0.4% brutost
Osariigi palgalt makstavad maksed: California 795 $ (1.3% brutost), Colorado 275 $ (0.4% brutost). Colorado 65% madalam.6915 $11.0% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku
6395 $10.2% brutost
Sotsiaalkindlustus kokku: California 6915 $ (11.0% brutost), Colorado 6395 $ (10.2% brutost). Colorado 8% madalam.Kokkuvõte
CaliforniaColorado vs CaliforniaColorado
13 784 $22.0% brutost
Mahaarvamised kokku
13 538 $21.6% brutost
Mahaarvamised kokku: California 13 784 $ (22.0% brutost), Colorado 13 538 $ (21.6% brutost). Colorado 2% madalam.48 824 $78.0% brutost
Netopalk
49 070 $78.4% brutost
Netopalk: California 48 824 $ (78.0% brutost), Colorado 49 070 $ (78.4% brutost). Colorado 1% kõrgem.California ja Colorado: netopalk kolme palga juures
Colorado: 246 $ rohkem netopalka aastas, kui brutopalk on 62 608 $.
| Mediaanbrutopalk | Brutopalk | California | Colorado | Vahe aastas |
|---|---|---|---|---|
| 50% mediaanist | 31 304 $ | 25 568 $ | 25 432 $ | California +136 $ |
| 100% mediaanist | 62 608 $ | 48 824 $ | 49 070 $ | Colorado +246 $ |
| 200% mediaanist | 125 216 $ | 86 992 $ | 90 578 $ | Colorado +3586 $ |
Mis erineb, kui brutopalk on 62 608 $
| Mahaarvamised | California | Colorado |
|---|---|---|
| Osariigi tulumaks | 1710 $ | 1983 $ |
| Osariigi palgalt makstavad maksed | 795 $ | 275 $ |
Mediaanbrutopalk · 62 608 $ · Maksuaasta 2026
Võrdluspalgad on 50%, 100% ja 200% sellest summast. Eeldus on üksik lasteta töötaja, kes elab ja töötab näidatud piirkonnas, ning kalkulaatori vaikeseaded.
Colorado: arvudest on välja jäetud kohalikud tulumaksud, mida osa elanikke maksab.