Vergelijken Nova Scotia vs New Brunswick
Belastingjaar 2026
Nova Scotia vs New Brunswick: nettosalaris 2026
Nova Scotia en New Brunswick bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensC$ 63.500 per jaar
New Brunswick+C$ 1.371 netto per jaar+2,85%
- Nova Scotia
- C$ 46.770netto per jaar49,28%
- New Brunswick
- C$ 48.141netto per jaar50,72%
Nova Scotia
C$ 46.770Nettosalaris · 73,7% van brutoNetto 73,7%Belastingen 19,1%Sociale premies 7,3%
New Brunswick+C$ 1.371 meer netto per jaar
C$ 48.141Nettosalaris · 75,8% van brutoNetto 75,8%Belastingen 16,9%Sociale premies 7,3%
Nova Scotia vs New BrunswickWerkgeverslasten Nova Scotia C$ 5.019 · New Brunswick C$ 5.019
Landenvergelijking
Belastingen
CA C$ -1.371 · -11.3%Nova ScotiaNew Brunswick vs Nova ScotiaNew Brunswick
C$ 12.12519.1% van bruto
Inkomstenbelasting
C$ 10.75416.9% van bruto
Inkomstenbelasting: Nova Scotia C$ 12.125 (19.1% van bruto), New Brunswick C$ 10.754 (16.9% van bruto). New Brunswick 11% lager.C$ 12.12519.1% van bruto
Totale belastingen
C$ 10.75416.9% van bruto
Totale belastingen: Nova Scotia C$ 12.125 (19.1% van bruto), New Brunswick C$ 10.754 (16.9% van bruto). New Brunswick 11% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
CA C$ 0 · 0.0%Nova ScotiaNew Brunswick vs Nova ScotiaNew Brunswick
C$ 3.5705.6% van bruto
Canadees pensioenplan (CPP)
C$ 3.5705.6% van bruto
Canadees pensioenplan (CPP): Nova Scotia C$ 3.570 (5.6% van bruto), New Brunswick C$ 3.570 (5.6% van bruto).C$ 1.0351.6% van bruto
Werkloosheidsverzekering (EI)
C$ 1.0351.6% van bruto
Werkloosheidsverzekering (EI): Nova Scotia C$ 1.035 (1.6% van bruto), New Brunswick C$ 1.035 (1.6% van bruto).C$ 4.6057.3% van bruto
Totale sociale bijdragen
C$ 4.6057.3% van bruto
Totale sociale bijdragen: Nova Scotia C$ 4.605 (7.3% van bruto), New Brunswick C$ 4.605 (7.3% van bruto).Samenvatting
Nova ScotiaNew Brunswick vs Nova ScotiaNew Brunswick
C$ 16.73026.3% van bruto
Totale inhoudingen
C$ 15.35924.2% van bruto
Totale inhoudingen: Nova Scotia C$ 16.730 (26.3% van bruto), New Brunswick C$ 15.359 (24.2% van bruto). New Brunswick 8% lager.C$ 46.77073.7% van bruto
Nettosalaris
C$ 48.14175.8% van bruto
Nettosalaris: Nova Scotia C$ 46.770 (73.7% van bruto), New Brunswick C$ 48.141 (75.8% van bruto). New Brunswick 3% hoger.Nova Scotia en New Brunswick: nettosalaris bij drie salarissen
New Brunswick: C$ 1.371 meer netto per jaar bij een brutosalaris van C$ 63.500.
| Geschat referentieloon | Brutosalaris | Nova Scotia | New Brunswick | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% Geschat referentieloon | C$ 31.750 | C$ 26.350 | C$ 26.978 | New Brunswick +C$ 628 |
| 100% Geschat referentieloon | C$ 63.500 | C$ 46.770 | C$ 48.141 | New Brunswick +C$ 1.371 |
| 200% Geschat referentieloon | C$ 127.000 | C$ 85.122 | C$ 87.990 | New Brunswick +C$ 2.868 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van C$ 63.500
| Inhoudingen | Nova Scotia | New Brunswick |
|---|---|---|
| Provinciale inkomstenbelasting | C$ 6.109 | C$ 4.738 |
Geschat referentieloon · C$ 63.500 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.