Vergelijken Hongkong vs Singapore
Hongkong vs Singapore: nettosalaris vergeleken 2026
Zelfde brutosalaris, ander nettosalaris: Hongkong en Singapore vergeleken bij drie referentiesalarissen, regels van 2026.
Uw gegevensHK$ 266.400 per jaarSGD 43.440 per jaar
Hongkong+HK$ 37.183(+SGD 6.063) netto per jaar+14,98%
- Hongkong
- HK$ 248.272netto per jaar54,05%
- Singapore
- HK$ 211.089netto per jaar45,95%
Hongkong+HK$ 37.183 meer netto per jaar
HK$ 248.272Nettosalaris · 93,2% van brutoNetto 93,2%Belastingen 1,8%Sociale premies 5,0%
Singapore
HK$ 211.089Nettosalaris · 79,2% van brutoNetto 79,2%Belastingen 0,8%Sociale premies 20,0%
Hongkong vs SingaporeWerkgeverslasten Hongkong HK$ 13.320 · Singapore HK$ 45.924
Landenvergelijking
Het belastingjaar 2026 van Hongkong loopt 2026/27, niet het kalenderjaar.
Alle bedragen worden weergegeven in HKD (omgerekend vanuit SGD tegen 1 SGD = 6.132536 HKD).
Belastingen
SG HK$ -2.776 · -57.7%HongkongSingapore vs HongkongSingapore
HK$ 4.8081.8% van bruto
Inkomstenbelasting
HK$ 2.0320.8% van bruto
Inkomstenbelasting: Hongkong HK$ 4.808 (1.8% van bruto), Singapore HK$ 2.032 (0.8% van bruto). Singapore 58% lager.HK$ 4.8081.8% van bruto
Totale belastingen
HK$ 2.0320.8% van bruto
Totale belastingen: Hongkong HK$ 4.808 (1.8% van bruto), Singapore HK$ 2.032 (0.8% van bruto). Singapore 58% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
SG +HK$ 39.959 · +300.0%HongkongSingapore vs HongkongSingapore
HK$ 13.3205.0% van bruto
Pensioen / Centraal voorzorgsfonds (CPF)
HK$ 53.27920.0% van bruto
Pensioen / Centraal voorzorgsfonds (CPF): Hongkong HK$ 13.320 (5.0% van bruto), Singapore HK$ 53.279 (20.0% van bruto). Singapore 300% hoger.HK$ 13.3205.0% van bruto
Totale sociale bijdragen
HK$ 53.27920.0% van bruto
Totale sociale bijdragen: Hongkong HK$ 13.320 (5.0% van bruto), Singapore HK$ 53.279 (20.0% van bruto). Singapore 300% hoger.Samenvatting
HongkongSingapore vs HongkongSingapore
HK$ 18.1286.8% van bruto
Totale inhoudingen
HK$ 55.31120.8% van bruto
Totale inhoudingen: Hongkong HK$ 18.128 (6.8% van bruto), Singapore HK$ 55.311 (20.8% van bruto). Singapore 205% hoger.HK$ 248.27293.2% van bruto
Nettosalaris
HK$ 211.08979.2% van bruto
Nettosalaris: Hongkong HK$ 248.272 (93.2% van bruto), Singapore HK$ 211.089 (79.2% van bruto). Singapore 15% lager.Hongkong vs Singapore
Hongkong: meer nettosalaris, 93,2% in plaats van 79,2% van het bruto.
| Mediaan brutoloon | Hongkong HKD | Singapore SGD | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | |
| 50% van de mediaan | HK$ | HK$ | 5% | SGD | SGD | 20% |
| 100% van de mediaan | HK$ | HK$ | 6,8% | SGD | SGD | 20,8% |
| 200% van de mediaan | HK$ | HK$ | 11,8% | SGD | SGD | 22,9% |
50% van de mediaan
Hongkong- Brutosalaris
- HK$
133.200 - Nettosalaris
- HK$
126.54095% - Belastingdruk
- 5%
Singapore- Brutosalaris
- SGD
21.875 - Nettosalaris
- SGD
17.50780% - Belastingdruk
- 20%
100% van de mediaan
Hongkong- Brutosalaris
- HK$
266.400 - Nettosalaris
- HK$
248.27293,2% - Belastingdruk
- 6,8%
Singapore- Brutosalaris
- SGD
43.751 - Nettosalaris
- SGD
34.66279,2% - Belastingdruk
- 20,8%
200% van de mediaan
Hongkong- Brutosalaris
- HK$
532.800 - Nettosalaris
- HK$
469.93488,2% - Belastingdruk
- 11,8%
Singapore- Brutosalaris
- SGD
87.501 - Nettosalaris
- SGD
67.42577,1% - Belastingdruk
- 22,9%
Hongkong: referentiesalarissen komen overeen met 50%, 100% en 200% van het lokale mediane brutosalaris, omgerekend tegen de actuele wisselkoers. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen volgens standaardregels.