Vergelijken Maleisië vs Indonesië
Maleisië vs Indonesië: nettosalaris vergeleken 2026
Zelfde brutosalaris, ander nettosalaris: Maleisië en Indonesië vergeleken bij drie referentiesalarissen, regels van 2026.
Uw gegevensMYR 33.516 per jaarIDR 147.717.583 per jaar
Indonesië+MYR 1.073(+IDR 4.730.768) netto per jaar+3,52%
- Maleisië
- MYR 29.444netto per jaar49,10%
- Indonesië
- MYR 30.518netto per jaar50,90%
Maleisië
MYR 29.444Nettosalaris · 87,9% van brutoNetto 87,9%Belastingen 0,0%Sociale premies 12,1%
Indonesië+MYR 1.073 meer netto per jaar
MYR 30.518Nettosalaris · 91,1% van brutoNetto 91,1%Belastingen 5,1%Sociale premies 3,9%
Maleisië vs IndonesiëWerkgeverslasten Maleisië MYR 5.347 · Indonesië MYR 3.327
Landenvergelijking
Alle bedragen worden weergegeven in MYR (omgerekend vanuit IDR tegen 1 IDR = 0.000227 MYR).
Belastingen
ID +MYR 1.702MaleisiëIndonesië vs MaleisiëIndonesië
—
Overig
MYR 1.7025.1% van bruto
Overig: Maleisië niet van toepassing, Indonesië MYR 1.702 (5.1% van bruto). Indonesië hoger.Inkomstenbelasting (MYR 1.702)
MYR 00.0% van bruto
Totale belastingen
MYR 1.7025.1% van bruto
Totale belastingen: Maleisië MYR 0 (0.0% van bruto), Indonesië MYR 1.702 (5.1% van bruto). Indonesië hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
ID MYR -2.775 · -68.2%MaleisiëIndonesië vs MaleisiëIndonesië
MYR 3.69611.0% van bruto
EPF (pensioenspaarfonds voor werknemers) / Pensioen
MYR 9702.9% van bruto
EPF (pensioenspaarfonds voor werknemers) / Pensioen: Maleisië MYR 3.696 (11.0% van bruto), Indonesië MYR 970 (2.9% van bruto). Indonesië 74% lager.MYR 1650.5% van bruto
SOCSO (PERKESO) / Zorg
MYR 3271.0% van bruto
SOCSO (PERKESO) / Zorg: Maleisië MYR 165 (0.5% van bruto), Indonesië MYR 327 (1.0% van bruto). Indonesië 98% hoger.MYR 2110.6% van bruto
Overig
—
Overig: Maleisië MYR 211 (0.6% van bruto), Indonesië niet van toepassing. Indonesië 100% lager.EIS (werkloosheidsverzekering) / Werkloosheid (MYR 66)
LINDUNG 24 Jam (MYR 145)
MYR 4.07212.1% van bruto
Totale sociale bijdragen
MYR 1.2963.9% van bruto
Totale sociale bijdragen: Maleisië MYR 4.072 (12.1% van bruto), Indonesië MYR 1.296 (3.9% van bruto). Indonesië 68% lager.Samenvatting
MaleisiëIndonesië vs MaleisiëIndonesië
MYR 4.07212.1% van bruto
Totale inhoudingen
MYR 2.9988.9% van bruto
Totale inhoudingen: Maleisië MYR 4.072 (12.1% van bruto), Indonesië MYR 2.998 (8.9% van bruto). Indonesië 26% lager.MYR 29.44487.9% van bruto
Nettosalaris
MYR 30.51891.1% van bruto
Nettosalaris: Maleisië MYR 29.444 (87.9% van bruto), Indonesië MYR 30.518 (91.1% van bruto). Indonesië 4% hoger.Maleisië vs Indonesië
Indonesië: meer nettosalaris, 93,5% in plaats van 87,9% van het bruto.
| Mediaan brutoloon | Maleisië MYR | Indonesië IDR | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | |
| 50% van de mediaan | MYR | MYR | 12,1% | IDR | IDR | 4,2% |
| 100% van de mediaan | MYR | MYR | 12,1% | IDR | IDR | 6,5% |
| 200% van de mediaan | MYR | MYR | 15% | IDR | IDR | 11,9% |
50% van de mediaan
Maleisië- Brutosalaris
- MYR
16.758 - Nettosalaris
- MYR
14.72687,9% - Belastingdruk
- 12,1%
Indonesië- Brutosalaris
- IDR
59.120.026 - Nettosalaris
- IDR
56.608.22595,8% - Belastingdruk
- 4,2%
100% van de mediaan
Maleisië- Brutosalaris
- MYR
33.516 - Nettosalaris
- MYR
29.44487,9% - Belastingdruk
- 12,1%
Indonesië- Brutosalaris
- IDR
118.240.052 - Nettosalaris
- IDR
110.501.45093,5% - Belastingdruk
- 6,5%
200% van de mediaan
Maleisië- Brutosalaris
- MYR
67.032 - Nettosalaris
- MYR
56.97785% - Belastingdruk
- 15%
Indonesië- Brutosalaris
- IDR
236.480.105 - Nettosalaris
- IDR
208.370.87588,1% - Belastingdruk
- 11,9%
Maleisië: referentiesalarissen komen overeen met 50%, 100% en 200% van het lokale mediane brutosalaris, omgerekend tegen de actuele wisselkoers. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen volgens standaardregels.