Vergelijken Connecticut vs New York
Belastingjaar 2026
Connecticut vs New York: nettosalaris 2026
Connecticut en New York bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
Connecticut+US$ 248 netto per jaar+0,51%
- Connecticut
- US$ 48.568netto per jaar50,13%
- New York
- US$ 48.320netto per jaar49,87%
Connecticut+US$ 248 meer netto per jaar
US$ 48.568Nettosalaris · 77,6% van brutoNetto 77,6%Belastingen 12,2%Sociale premies 10,3%
New York
US$ 48.320Nettosalaris · 77,2% van brutoNetto 77,2%Belastingen 12,6%Sociale premies 10,3%
Connecticut vs New YorkWerkgeverslasten Connecticut US$ 13.119 · New York US$ 13.315
Landenvergelijking
Belastingen
US +US$ 252 · +3.3%ConnecticutNew York vs ConnecticutNew York
US$ 7.61512.2% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 7.86712.6% van bruto
Inkomstenbelasting: Connecticut US$ 7.615 (12.2% van bruto), New York US$ 7.867 (12.6% van bruto). New York 3% hoger.US$ 7.61512.2% van bruto
Totale belastingen
US$ 7.86712.6% van bruto
Totale belastingen: Connecticut US$ 7.615 (12.2% van bruto), New York US$ 7.867 (12.6% van bruto). New York 3% hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
US US$ -4 · -0.1%ConnecticutNew York vs ConnecticutNew York
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): Connecticut US$ 3.792 (6.1% van bruto), New York US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): Connecticut US$ 887 (1.4% van bruto), New York US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): Connecticut US$ 1.440 (2.3% van bruto), New York US$ 1.440 (2.3% van bruto).US$ 3060.5% van bruto
Loonbijdragen aan de deelstaat
US$ 3020.5% van bruto
Loonbijdragen aan de deelstaat: Connecticut US$ 306 (0.5% van bruto), New York US$ 302 (0.5% van bruto). New York 1% lager.US$ 6.42510.3% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.42110.3% van bruto
Totale sociale bijdragen: Connecticut US$ 6.425 (10.3% van bruto), New York US$ 6.421 (10.3% van bruto). New York lager.Samenvatting
ConnecticutNew York vs ConnecticutNew York
US$ 14.04022.4% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 14.28822.8% van bruto
Totale inhoudingen: Connecticut US$ 14.040 (22.4% van bruto), New York US$ 14.288 (22.8% van bruto). New York 2% hoger.US$ 48.56877.6% van bruto
Nettosalaris
US$ 48.32077.2% van bruto
Nettosalaris: Connecticut US$ 48.568 (77.6% van bruto), New York US$ 48.320 (77.2% van bruto). New York 1% lager.Connecticut en New York: nettosalaris bij drie salarissen
Connecticut: US$ 248 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | Connecticut | New York | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 25.670 | US$ 24.993 | Connecticut +US$ 677 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 48.568 | US$ 48.320 | Connecticut +US$ 248 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 88.721 | US$ 88.978 | New York +US$ 257 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | Connecticut | New York |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 2.454 | US$ 2.706 |
| Loonbijdragen aan de deelstaat | US$ 306 | US$ 302 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.
De bedragen voor New York bevatten geen stedelijke inkomstenbelasting, tenzij u een stad kiest. De tabel gebruikt deze standaardkeuzes; met de vergelijkingstool op deze pagina kunt u voor elke kant een county of stad kiezen.