Vergelijken New York vs Florida
Belastingjaar 2026
New York vs Florida: nettosalaris 2026
New York en Florida bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
Florida+US$ 3.008 netto per jaar+5,86%
- New York
- US$ 48.320netto per jaar48,49%
- Florida
- US$ 51.328netto per jaar51,51%
New York
US$ 48.320Nettosalaris · 77,2% van brutoNetto 77,2%Belastingen 12,6%Sociale premies 10,3%
Florida+US$ 3.008 meer netto per jaar
US$ 51.328Nettosalaris · 82,0% van brutoNetto 82,0%Belastingen 8,2%Sociale premies 9,8%
New York vs FloridaWerkgeverslasten New York US$ 13.315 · Florida US$ 12.795
Landenvergelijking
Belastingen
US US$ -2.706 · -34.4%New YorkFlorida vs New YorkFlorida
US$ 7.86712.6% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 5.1608.2% van bruto
Inkomstenbelasting: New York US$ 7.867 (12.6% van bruto), Florida US$ 5.160 (8.2% van bruto). Florida 34% lager.US$ 7.86712.6% van bruto
Totale belastingen
US$ 5.1608.2% van bruto
Totale belastingen: New York US$ 7.867 (12.6% van bruto), Florida US$ 5.160 (8.2% van bruto). Florida 34% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
US US$ -302 · -4.7%New YorkFlorida vs New YorkFlorida
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): New York US$ 3.792 (6.1% van bruto), Florida US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): New York US$ 887 (1.4% van bruto), Florida US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): New York US$ 1.440 (2.3% van bruto), Florida US$ 1.440 (2.3% van bruto).US$ 3020.5% van bruto
Overig
—
Overig: New York US$ 302 (0.5% van bruto), Florida niet van toepassing. Florida 100% lager.Loonbijdragen aan de deelstaat (US$ 302)
US$ 6.42110.3% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen: New York US$ 6.421 (10.3% van bruto), Florida US$ 6.119 (9.8% van bruto). Florida 5% lager.Samenvatting
New YorkFlorida vs New YorkFlorida
US$ 14.28822.8% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 11.28018.0% van bruto
Totale inhoudingen: New York US$ 14.288 (22.8% van bruto), Florida US$ 11.280 (18.0% van bruto). Florida 21% lager.US$ 48.32077.2% van bruto
Nettosalaris
US$ 51.32882.0% van bruto
Nettosalaris: New York US$ 48.320 (77.2% van bruto), Florida US$ 51.328 (82.0% van bruto). Florida 6% hoger.New York en Florida: nettosalaris bij drie salarissen
Florida: US$ 3.008 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | New York | Florida | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 24.993 | US$ 26.176 | Florida +US$ 1.183 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 48.320 | US$ 51.328 | Florida +US$ 3.008 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 88.978 | US$ 95.867 | Florida +US$ 6.889 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | New York | Florida |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 2.706 | US$ 0 |
| Loonbijdragen aan de deelstaat | US$ 302 | US$ 0 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.
De bedragen voor New York bevatten geen stedelijke inkomstenbelasting, tenzij u een stad kiest. De tabel gebruikt deze standaardkeuzes; met de vergelijkingstool op deze pagina kunt u voor elke kant een county of stad kiezen.