Vergelijken Illinois vs Wisconsin
Belastingjaar 2026
Illinois vs Wisconsin: nettosalaris 2026
Illinois en Wisconsin bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
Wisconsin+US$ 756 netto per jaar+1,54%
- Illinois
- US$ 48.445netto per jaar49,61%
- Wisconsin
- US$ 49.201netto per jaar50,39%
Illinois
US$ 48.445Nettosalaris · 77,4% van brutoNetto 77,4%Belastingen 12,8%Sociale premies 9,8%
Wisconsin+US$ 756 meer netto per jaar
US$ 49.201Nettosalaris · 78,6% van brutoNetto 78,6%Belastingen 11,6%Sociale premies 9,8%
Illinois vs WisconsinWerkgeverslasten Illinois US$ 13.084 · Wisconsin US$ 12.956
Landenvergelijking
Belastingen
US US$ -756 · -9.4%IllinoisWisconsin vs IllinoisWisconsin
US$ 8.04312.8% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 7.28711.6% van bruto
Inkomstenbelasting: Illinois US$ 8.043 (12.8% van bruto), Wisconsin US$ 7.287 (11.6% van bruto). Wisconsin 9% lager.US$ 8.04312.8% van bruto
Totale belastingen
US$ 7.28711.6% van bruto
Totale belastingen: Illinois US$ 8.043 (12.8% van bruto), Wisconsin US$ 7.287 (11.6% van bruto). Wisconsin 9% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
US US$ 0 · 0.0%IllinoisWisconsin vs IllinoisWisconsin
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): Illinois US$ 3.792 (6.1% van bruto), Wisconsin US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): Illinois US$ 887 (1.4% van bruto), Wisconsin US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): Illinois US$ 1.440 (2.3% van bruto), Wisconsin US$ 1.440 (2.3% van bruto).US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen: Illinois US$ 6.119 (9.8% van bruto), Wisconsin US$ 6.119 (9.8% van bruto).Samenvatting
IllinoisWisconsin vs IllinoisWisconsin
US$ 14.16322.6% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 13.40721.4% van bruto
Totale inhoudingen: Illinois US$ 14.163 (22.6% van bruto), Wisconsin US$ 13.407 (21.4% van bruto). Wisconsin 5% lager.US$ 48.44577.4% van bruto
Nettosalaris
US$ 49.20178.6% van bruto
Nettosalaris: Illinois US$ 48.445 (77.4% van bruto), Wisconsin US$ 49.201 (78.6% van bruto). Wisconsin 2% hoger.Illinois en Wisconsin: nettosalaris bij drie salarissen
Wisconsin: US$ 756 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | Illinois | Wisconsin | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 24.842 | US$ 25.591 | Wisconsin +US$ 749 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 48.445 | US$ 49.201 | Wisconsin +US$ 756 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 89.885 | US$ 90.028 | Wisconsin +US$ 143 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | Illinois | Wisconsin |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 2.883 | US$ 2.127 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.