Vergelijken Minnesota vs Wisconsin
Belastingjaar 2026
Minnesota vs Wisconsin: nettosalaris 2026
Minnesota en Wisconsin bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
Wisconsin+US$ 784 netto per jaar+1,59%
- Minnesota
- US$ 48.417netto per jaar49,60%
- Wisconsin
- US$ 49.201netto per jaar50,40%
Minnesota
US$ 48.417Nettosalaris · 77,3% van brutoNetto 77,3%Belastingen 12,5%Sociale premies 10,2%
Wisconsin+US$ 784 meer netto per jaar
US$ 49.201Nettosalaris · 78,6% van brutoNetto 78,6%Belastingen 11,6%Sociale premies 9,8%
Minnesota vs WisconsinWerkgeverslasten Minnesota US$ 13.322 · Wisconsin US$ 12.956
Landenvergelijking
Belastingen
US US$ -509 · -6.5%MinnesotaWisconsin vs MinnesotaWisconsin
US$ 7.79612.5% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 7.28711.6% van bruto
Inkomstenbelasting: Minnesota US$ 7.796 (12.5% van bruto), Wisconsin US$ 7.287 (11.6% van bruto). Wisconsin 7% lager.US$ 7.79612.5% van bruto
Totale belastingen
US$ 7.28711.6% van bruto
Totale belastingen: Minnesota US$ 7.796 (12.5% van bruto), Wisconsin US$ 7.287 (11.6% van bruto). Wisconsin 7% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
US US$ -275 · -4.3%MinnesotaWisconsin vs MinnesotaWisconsin
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): Minnesota US$ 3.792 (6.1% van bruto), Wisconsin US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): Minnesota US$ 887 (1.4% van bruto), Wisconsin US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): Minnesota US$ 1.440 (2.3% van bruto), Wisconsin US$ 1.440 (2.3% van bruto).US$ 2750.4% van bruto
Overig
—
Overig: Minnesota US$ 275 (0.4% van bruto), Wisconsin niet van toepassing. Wisconsin 100% lager.Loonbijdragen aan de deelstaat (US$ 275)
US$ 6.39510.2% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen: Minnesota US$ 6.395 (10.2% van bruto), Wisconsin US$ 6.119 (9.8% van bruto). Wisconsin 4% lager.Samenvatting
MinnesotaWisconsin vs MinnesotaWisconsin
US$ 14.19122.7% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 13.40721.4% van bruto
Totale inhoudingen: Minnesota US$ 14.191 (22.7% van bruto), Wisconsin US$ 13.407 (21.4% van bruto). Wisconsin 6% lager.US$ 48.41777.3% van bruto
Nettosalaris
US$ 49.20178.6% van bruto
Nettosalaris: Minnesota US$ 48.417 (77.3% van bruto), Wisconsin US$ 49.201 (78.6% van bruto). Wisconsin 2% hoger.Minnesota en Wisconsin: nettosalaris bij drie salarissen
Wisconsin: US$ 784 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | Minnesota | Wisconsin | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 25.259 | US$ 25.591 | Wisconsin +US$ 332 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 48.417 | US$ 49.201 | Wisconsin +US$ 784 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 88.423 | US$ 90.028 | Wisconsin +US$ 1.605 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | Minnesota | Wisconsin |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 2.636 | US$ 2.127 |
| Loonbijdragen aan de deelstaat | US$ 275 | US$ 0 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.