Vergelijken North Carolina vs South Carolina
Belastingjaar 2026
North Carolina vs South Carolina: nettosalaris 2026
North Carolina en South Carolina bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
South Carolina+US$ 192 netto per jaar+0,39%
- North Carolina
- US$ 49.397netto per jaar49,90%
- South Carolina
- US$ 49.589netto per jaar50,10%
North Carolina
US$ 49.397Nettosalaris · 78,9% van brutoNetto 78,9%Belastingen 11,3%Sociale premies 9,8%
South Carolina+US$ 192 meer netto per jaar
US$ 49.589Nettosalaris · 79,2% van brutoNetto 79,2%Belastingen 11,0%Sociale premies 9,8%
North Carolina vs South CarolinaWerkgeverslasten North Carolina US$ 12.948 · South Carolina US$ 12.746
Landenvergelijking
Belastingen
US US$ -192 · -2.7%North CarolinaSouth Carolina vs North CarolinaSouth Carolina
US$ 7.09211.3% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 6.90011.0% van bruto
Inkomstenbelasting: North Carolina US$ 7.092 (11.3% van bruto), South Carolina US$ 6.900 (11.0% van bruto). South Carolina 3% lager.US$ 7.09211.3% van bruto
Totale belastingen
US$ 6.90011.0% van bruto
Totale belastingen: North Carolina US$ 7.092 (11.3% van bruto), South Carolina US$ 6.900 (11.0% van bruto). South Carolina 3% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
US US$ 0 · 0.0%North CarolinaSouth Carolina vs North CarolinaSouth Carolina
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): North Carolina US$ 3.792 (6.1% van bruto), South Carolina US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): North Carolina US$ 887 (1.4% van bruto), South Carolina US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): North Carolina US$ 1.440 (2.3% van bruto), South Carolina US$ 1.440 (2.3% van bruto).US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen: North Carolina US$ 6.119 (9.8% van bruto), South Carolina US$ 6.119 (9.8% van bruto).Samenvatting
North CarolinaSouth Carolina vs North CarolinaSouth Carolina
US$ 13.21121.1% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 13.01920.8% van bruto
Totale inhoudingen: North Carolina US$ 13.211 (21.1% van bruto), South Carolina US$ 13.019 (20.8% van bruto). South Carolina 1% lager.US$ 49.39778.9% van bruto
Nettosalaris
US$ 49.58979.2% van bruto
Nettosalaris: North Carolina US$ 49.397 (78.9% van bruto), South Carolina US$ 49.589 (79.2% van bruto). South Carolina hoger.North Carolina en South Carolina: nettosalaris bij drie salarissen
South Carolina: US$ 192 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | North Carolina | South Carolina | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 25.493 | US$ 25.880 | South Carolina +US$ 387 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 49.397 | US$ 49.589 | South Carolina +US$ 192 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 91.437 | US$ 90.384 | North Carolina +US$ 1.053 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | North Carolina | South Carolina |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 1.932 | US$ 1.740 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.