Vergelijken Texas vs Colorado
Belastingjaar 2026
Texas vs Colorado: nettosalaris 2026
Texas en Colorado bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
Texas+US$ 2.258 netto per jaar+4,40%
- Texas
- US$ 51.328netto per jaar51,12%
- Colorado
- US$ 49.070netto per jaar48,88%
Texas+US$ 2.258 meer netto per jaar
US$ 51.328Nettosalaris · 82,0% van brutoNetto 82,0%Belastingen 8,2%Sociale premies 9,8%
Colorado
US$ 49.070Nettosalaris · 78,4% van brutoNetto 78,4%Belastingen 11,4%Sociale premies 10,2%
Texas vs ColoradoWerkgeverslasten Texas US$ 12.849 · Colorado US$ 13.075
Landenvergelijking
Belastingen
US +US$ 1.983 · +38.4%TexasColorado vs TexasColorado
US$ 5.1608.2% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 7.14311.4% van bruto
Inkomstenbelasting: Texas US$ 5.160 (8.2% van bruto), Colorado US$ 7.143 (11.4% van bruto). Colorado 38% hoger.US$ 5.1608.2% van bruto
Totale belastingen
US$ 7.14311.4% van bruto
Totale belastingen: Texas US$ 5.160 (8.2% van bruto), Colorado US$ 7.143 (11.4% van bruto). Colorado 38% hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
US +US$ 275 · +4.5%TexasColorado vs TexasColorado
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): Texas US$ 3.792 (6.1% van bruto), Colorado US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): Texas US$ 887 (1.4% van bruto), Colorado US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): Texas US$ 1.440 (2.3% van bruto), Colorado US$ 1.440 (2.3% van bruto).—
Overig
US$ 2750.4% van bruto
Overig: Texas niet van toepassing, Colorado US$ 275 (0.4% van bruto). Colorado hoger.Loonbijdragen aan de deelstaat (US$ 275)
US$ 6.1199.8% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.39510.2% van bruto
Totale sociale bijdragen: Texas US$ 6.119 (9.8% van bruto), Colorado US$ 6.395 (10.2% van bruto). Colorado 5% hoger.Samenvatting
TexasColorado vs TexasColorado
US$ 11.28018.0% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 13.53821.6% van bruto
Totale inhoudingen: Texas US$ 11.280 (18.0% van bruto), Colorado US$ 13.538 (21.6% van bruto). Colorado 20% hoger.US$ 51.32882.0% van bruto
Nettosalaris
US$ 49.07078.4% van bruto
Nettosalaris: Texas US$ 51.328 (82.0% van bruto), Colorado US$ 49.070 (78.4% van bruto). Colorado 4% lager.Texas en Colorado: nettosalaris bij drie salarissen
Texas: US$ 2.258 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | Texas | Colorado | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 26.176 | US$ 25.432 | Texas +US$ 744 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 51.328 | US$ 49.070 | Texas +US$ 2.258 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 95.867 | US$ 90.578 | Texas +US$ 5.289 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | Texas | Colorado |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 0 | US$ 1.983 |
| Loonbijdragen aan de deelstaat | US$ 0 | US$ 275 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.
De bedragen voor Colorado laten lokale inkomstenbelastingen weg die sommige inwoners betalen.