Uw privacykeuzes

Kies of u analyse en partneraanbiedingen toestaat. U kunt uw keuze altijd wijzigen of intrekken via de cookie-instellingen.

Ga naar hoofdinhoud

Vergelijken Texas vs Colorado

Belastingjaar 2026

Texas vs Colorado: nettosalaris 2026

Texas en Colorado bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.

Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
Texas+US$ 2.258 netto per jaar+4,40%
Texas
US$ 51.328netto per jaar51,12%
Colorado
US$ 49.070netto per jaar48,88%
Texas+US$ 2.258 meer netto per jaar
US$ 51.328Nettosalaris · 82,0% van bruto
Netto 82,0%Belastingen 8,2%Sociale premies 9,8%
Colorado
US$ 49.070Nettosalaris · 78,4% van bruto
Netto 78,4%Belastingen 11,4%Sociale premies 10,2%
Texas vs Colorado

Landenvergelijking

Belastingen

US +US$ 1.983 · +38.4%
TexasColorado
US$ 5.160
Inkomstenbelasting
US$ 7.143
Inkomstenbelasting: Texas US$ 5.160 (8.2% van bruto), Colorado US$ 7.143 (11.4% van bruto). Colorado 38% hoger.
US$ 5.160
Totale belastingen
US$ 7.143
Totale belastingen: Texas US$ 5.160 (8.2% van bruto), Colorado US$ 7.143 (11.4% van bruto). Colorado 38% hoger.

Sociale bijdragen (werknemer)

US +US$ 275 · +4.5%
TexasColorado
US$ 3.792
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.792
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): Texas US$ 3.792 (6.1% van bruto), Colorado US$ 3.792 (6.1% van bruto).
US$ 887
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 887
Zorgverzekering Medicare (Medicare): Texas US$ 887 (1.4% van bruto), Colorado US$ 887 (1.4% van bruto).
US$ 1.440
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.440
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): Texas US$ 1.440 (2.3% van bruto), Colorado US$ 1.440 (2.3% van bruto).
—
Overig
US$ 275
Overig: Texas niet van toepassing, Colorado US$ 275 (0.4% van bruto). Colorado hoger.
Loonbijdragen aan de deelstaat (US$ 275)
US$ 6.119
Totale sociale bijdragen
US$ 6.395
Totale sociale bijdragen: Texas US$ 6.119 (9.8% van bruto), Colorado US$ 6.395 (10.2% van bruto). Colorado 5% hoger.
Werkgeverslasten
Texas US$ 12.849 · Colorado US$ 13.075

Samenvatting

TexasColorado
US$ 11.280
Totale inhoudingen
US$ 13.538
Totale inhoudingen: Texas US$ 11.280 (18.0% van bruto), Colorado US$ 13.538 (21.6% van bruto). Colorado 20% hoger.
US$ 51.328
Nettosalaris
US$ 49.070
Nettosalaris: Texas US$ 51.328 (82.0% van bruto), Colorado US$ 49.070 (78.4% van bruto). Colorado 4% lager.

Texas en Colorado: nettosalaris bij drie salarissen

Texas: US$ 2.258 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.

Mediaan brutoloonBrutosalarisTexasColoradoVerschil per jaar
50% van de mediaanUS$ 31.304US$ 26.176US$ 25.432Texas +US$ 744
100% van de mediaanUS$ 62.608US$ 51.328US$ 49.070Texas +US$ 2.258
200% van de mediaanUS$ 125.216US$ 95.867US$ 90.578Texas +US$ 5.289

Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608

InhoudingenTexasColorado
Inkomstenbelasting van de deelstaatUS$ 0US$ 1.983
Loonbijdragen aan de deelstaatUS$ 0US$ 275

Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026

De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.

De bedragen voor Colorado laten lokale inkomstenbelastingen weg die sommige inwoners betalen.