Vergelijken Californië vs Colorado
Belastingjaar 2026
Californië vs Colorado: nettosalaris 2026
Californië en Colorado bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensUS$ 62.608 per jaar
Colorado+US$ 246 netto per jaar+0,50%
- Californië
- US$ 48.824netto per jaar49,87%
- Colorado
- US$ 49.070netto per jaar50,13%
Californië
US$ 48.824Nettosalaris · 78,0% van brutoNetto 78,0%Belastingen 11,0%Sociale premies 11,0%
Colorado+US$ 246 meer netto per jaar
US$ 49.070Nettosalaris · 78,4% van brutoNetto 78,4%Belastingen 11,4%Sociale premies 10,2%
Californië vs ColoradoWerkgeverslasten Californië US$ 12.851 · Colorado US$ 13.075
Landenvergelijking
Belastingen
US +US$ 273 · +4.0%CaliforniëColorado vs CaliforniëColorado
US$ 6.87011.0% van bruto
Inkomstenbelasting
US$ 7.14311.4% van bruto
Inkomstenbelasting: Californië US$ 6.870 (11.0% van bruto), Colorado US$ 7.143 (11.4% van bruto). Colorado 4% hoger.US$ 6.87011.0% van bruto
Totale belastingen
US$ 7.14311.4% van bruto
Totale belastingen: Californië US$ 6.870 (11.0% van bruto), Colorado US$ 7.143 (11.4% van bruto). Colorado 4% hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
US US$ -520 · -7.5%CaliforniëColorado vs CaliforniëColorado
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI)
US$ 3.7926.1% van bruto
Sociale zekerheid (Social Security / OASDI): Californië US$ 3.792 (6.1% van bruto), Colorado US$ 3.792 (6.1% van bruto).US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare)
US$ 8871.4% van bruto
Zorgverzekering Medicare (Medicare): Californië US$ 887 (1.4% van bruto), Colorado US$ 887 (1.4% van bruto).US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting)
US$ 1.4402.3% van bruto
Zorgplan van de werkgever (werknemersdeel vóór belasting): Californië US$ 1.440 (2.3% van bruto), Colorado US$ 1.440 (2.3% van bruto).US$ 7951.3% van bruto
Loonbijdragen aan de deelstaat
US$ 2750.4% van bruto
Loonbijdragen aan de deelstaat: Californië US$ 795 (1.3% van bruto), Colorado US$ 275 (0.4% van bruto). Colorado 65% lager.US$ 6.91511.0% van bruto
Totale sociale bijdragen
US$ 6.39510.2% van bruto
Totale sociale bijdragen: Californië US$ 6.915 (11.0% van bruto), Colorado US$ 6.395 (10.2% van bruto). Colorado 8% lager.Samenvatting
CaliforniëColorado vs CaliforniëColorado
US$ 13.78422.0% van bruto
Totale inhoudingen
US$ 13.53821.6% van bruto
Totale inhoudingen: Californië US$ 13.784 (22.0% van bruto), Colorado US$ 13.538 (21.6% van bruto). Colorado 2% lager.US$ 48.82478.0% van bruto
Nettosalaris
US$ 49.07078.4% van bruto
Nettosalaris: Californië US$ 48.824 (78.0% van bruto), Colorado US$ 49.070 (78.4% van bruto). Colorado 1% hoger.Californië en Colorado: nettosalaris bij drie salarissen
Colorado: US$ 246 meer netto per jaar bij een brutosalaris van US$ 62.608.
| Mediaan brutoloon | Brutosalaris | Californië | Colorado | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% van de mediaan | US$ 31.304 | US$ 25.568 | US$ 25.432 | Californië +US$ 136 |
| 100% van de mediaan | US$ 62.608 | US$ 48.824 | US$ 49.070 | Colorado +US$ 246 |
| 200% van de mediaan | US$ 125.216 | US$ 86.992 | US$ 90.578 | Colorado +US$ 3.586 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van US$ 62.608
| Inhoudingen | Californië | Colorado |
|---|---|---|
| Inkomstenbelasting van de deelstaat | US$ 1.710 | US$ 1.983 |
| Loonbijdragen aan de deelstaat | US$ 795 | US$ 275 |
Mediaan brutoloon · US$ 62.608 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.
De bedragen voor Colorado laten lokale inkomstenbelastingen weg die sommige inwoners betalen.