Porovnať Illinois vs. Wisconsin
Daňový rok 2026
Illinois vs. Wisconsin: čistá mzda 2026
Illinois a Wisconsin pri rovnakej hrubej mzde: čistá mzda podľa pravidiel na rok 2026 a dane, ktoré tvoria rozdiel.
Vaše údaje62 608 USD ročne
Wisconsin+756 USD čistého ročne+1,54 %
- Illinois
- 48 445 USDčistého ročne49,61 %
- Wisconsin
- 49 201 USDčistého ročne50,39 %
Illinois
48 445 USDČistá mzda · 77,4 % z hrubejČistá 77,4 %Dane 12,8 %Sociálne odvody 9,8 %
Wisconsino +756 USD viac čistého ročne
49 201 USDČistá mzda · 78,6 % z hrubejČistá 78,6 %Dane 11,6 %Sociálne odvody 9,8 %
Illinois vs WisconsinPríspevky zamestnávateľa Illinois 13 084 USD · Wisconsin 12 956 USD
Porovnanie krajín
Dane
US -756 USD · -9.4%IllinoisWisconsin vs. IllinoisWisconsin
8 043 USD12.8% z hrubého
Daň z príjmov
7 287 USD11.6% z hrubého
Daň z príjmov: Illinois 8 043 USD (12.8% z hrubého), Wisconsin 7 287 USD (11.6% z hrubého). Wisconsin 9% nižšie.8 043 USD12.8% z hrubého
Celkové dane
7 287 USD11.6% z hrubého
Celkové dane: Illinois 8 043 USD (12.8% z hrubého), Wisconsin 7 287 USD (11.6% z hrubého). Wisconsin 9% nižšie.Sociálne poistenie (zamestnanec)
US 0 USD · 0.0%IllinoisWisconsin vs. IllinoisWisconsin
3 792 USD6.1% z hrubého
Sociálne zabezpečenie (Social Security / OASDI)
3 792 USD6.1% z hrubého
Sociálne zabezpečenie (Social Security / OASDI): Illinois 3 792 USD (6.1% z hrubého), Wisconsin 3 792 USD (6.1% z hrubého).887 USD1.4% z hrubého
Zdravotné poistenie Medicare (Medicare)
887 USD1.4% z hrubého
Zdravotné poistenie Medicare (Medicare): Illinois 887 USD (1.4% z hrubého), Wisconsin 887 USD (1.4% z hrubého).1 440 USD2.3% z hrubého
Zamestnanecký zdravotný plán (príspevok zamestnanca pred zdanením)
1 440 USD2.3% z hrubého
Zamestnanecký zdravotný plán (príspevok zamestnanca pred zdanením): Illinois 1 440 USD (2.3% z hrubého), Wisconsin 1 440 USD (2.3% z hrubého).6 119 USD9.8% z hrubého
Celkové sociálne poistenie
6 119 USD9.8% z hrubého
Celkové sociálne poistenie: Illinois 6 119 USD (9.8% z hrubého), Wisconsin 6 119 USD (9.8% z hrubého).Súhrn
IllinoisWisconsin vs. IllinoisWisconsin
14 163 USD22.6% z hrubého
Celkové zrážky
13 407 USD21.4% z hrubého
Celkové zrážky: Illinois 14 163 USD (22.6% z hrubého), Wisconsin 13 407 USD (21.4% z hrubého). Wisconsin 5% nižšie.48 445 USD77.4% z hrubého
Čistá mzda
49 201 USD78.6% z hrubého
Čistá mzda: Illinois 48 445 USD (77.4% z hrubého), Wisconsin 49 201 USD (78.6% z hrubého). Wisconsin 2% vyššie.Illinois a Wisconsin: čistá mzda pri troch výškach mzdy
Wisconsin: o 756 USD vyššia čistá mzda ročne pri hrubej mzde 62 608 USD.
| Medián hrubej mzdy | Hrubá mzda | Illinois | Wisconsin | Rozdiel za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 USD | 24 842 USD | 25 591 USD | Wisconsin +749 USD |
| 100 % mediánu | 62 608 USD | 48 445 USD | 49 201 USD | Wisconsin +756 USD |
| 200 % mediánu | 125 216 USD | 89 885 USD | 90 028 USD | Wisconsin +143 USD |
Čo sa líši pri hrubej mzde 62 608 USD
| Zrážky | Illinois | Wisconsin |
|---|---|---|
| Štátna daň z príjmov | 2 883 USD | 2 127 USD |
Medián hrubej mzdy · 62 608 USD · Daňový rok 2026
Referenčné mzdy zodpovedajú 50 %, 100 % a 200 % tejto sumy. Predpokladá sa slobodný zamestnanec bez detí, ktorý žije a pracuje v uvedenom regióne, a predvolené nastavenia kalkulačky.