Porovnat Ontario vs. Nové Skotsko
Daňový rok 2026
Ontario vs. Nové Skotsko: čistá mzda 2026
Ontario a Nové Skotsko při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje63 500 CA$ ročně
Ontario+2 821 CA$ čistého ročně+5,69 %
- Ontario
- 49 591 CA$čistého ročně51,46 %
- Nové Skotsko
- 46 770 CA$čistého ročně48,54 %
Ontarioo +2 821 CA$ více čistého ročně
49 591 CA$Čistá mzda · 78,1 % z hrubéČistá 78,1 %Daně 14,7 %Sociální odvody 7,3 %
Nové Skotsko
46 770 CA$Čistá mzda · 73,7 % z hrubéČistá 73,7 %Daně 19,1 %Sociální odvody 7,3 %
Ontario vs Nové SkotskoPříspěvky zaměstnavatele Ontario 5 019 CA$ · Nové Skotsko 5 019 CA$
Srovnání zemí
Daně
CA +2 821 CA$ · +30.3%OntarioNové Skotsko vs OntarioNové Skotsko
9 304 CA$14.7% z hrubého
Daň z příjmů
12 125 CA$19.1% z hrubého
Daň z příjmů: Ontario 9 304 CA$ (14.7% z hrubého), Nové Skotsko 12 125 CA$ (19.1% z hrubého). Nové Skotsko 30% vyšší.9 304 CA$14.7% z hrubého
Celkové daně
12 125 CA$19.1% z hrubého
Celkové daně: Ontario 9 304 CA$ (14.7% z hrubého), Nové Skotsko 12 125 CA$ (19.1% z hrubého). Nové Skotsko 30% vyšší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
CA 0 CA$ · 0.0%OntarioNové Skotsko vs OntarioNové Skotsko
3 570 CA$5.6% z hrubého
Kanadský penzijní plán (CPP)
3 570 CA$5.6% z hrubého
Kanadský penzijní plán (CPP): Ontario 3 570 CA$ (5.6% z hrubého), Nové Skotsko 3 570 CA$ (5.6% z hrubého).1 035 CA$1.6% z hrubého
Pojištění v nezaměstnanosti (EI)
1 035 CA$1.6% z hrubého
Pojištění v nezaměstnanosti (EI): Ontario 1 035 CA$ (1.6% z hrubého), Nové Skotsko 1 035 CA$ (1.6% z hrubého).4 605 CA$7.3% z hrubého
Celkové sociální pojištění
4 605 CA$7.3% z hrubého
Celkové sociální pojištění: Ontario 4 605 CA$ (7.3% z hrubého), Nové Skotsko 4 605 CA$ (7.3% z hrubého).Shrnutí
OntarioNové Skotsko vs OntarioNové Skotsko
13 909 CA$21.9% z hrubého
Celkové srážky
16 730 CA$26.3% z hrubého
Celkové srážky: Ontario 13 909 CA$ (21.9% z hrubého), Nové Skotsko 16 730 CA$ (26.3% z hrubého). Nové Skotsko 20% vyšší.49 591 CA$78.1% z hrubého
Čistá mzda
46 770 CA$73.7% z hrubého
Čistá mzda: Ontario 49 591 CA$ (78.1% z hrubého), Nové Skotsko 46 770 CA$ (73.7% z hrubého). Nové Skotsko 6% nižší.Ontario a Nové Skotsko: čistá mzda při třech výších mzdy
Ontario: o 2 821 CA$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 63 500 CA$.
| Odhadovaná referenční mzda | Hrubá mzda | Ontario | Nové Skotsko | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % Odhadovaná referenční mzda | 31 750 CA$ | 26 791 CA$ | 26 350 CA$ | Ontario +441 CA$ |
| 100 % Odhadovaná referenční mzda | 63 500 CA$ | 49 591 CA$ | 46 770 CA$ | Ontario +2 821 CA$ |
| 200 % Odhadovaná referenční mzda | 127 000 CA$ | 91 304 CA$ | 85 122 CA$ | Ontario +6 182 CA$ |
Co se liší při hrubé mzdě 63 500 CA$
| Srážky | Ontario | Nové Skotsko |
|---|---|---|
| Provinční daň z příjmu | 3 288 CA$ | 6 109 CA$ |
Odhadovaná referenční mzda · 63 500 CA$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.