Vaše volby ochrany soukromí

Zvolte, zda povolit analytiku a partnerské nabídky. Volbu můžete kdykoli změnit nebo odvolat v nastavení cookies.

Přejít na hlavní obsah

Porovnat Ontario vs. Manitoba

Daňový rok 2026

Ontario vs. Manitoba: čistá mzda 2026

Ontario a Manitoba při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.

Vaše údaje63 500 CA$ ročně
Ontario+1 679 CA$ čistého ročně+3,39 %
Ontario
49 591 CA$čistého ročně50,86 %
Manitoba
47 912 CA$čistého ročně49,14 %
Ontarioo +1 679 CA$ více čistého ročně
49 591 CA$Čistá mzda · 78,1 % z hrubé
Čistá 78,1 %Daně 14,7 %Sociální odvody 7,3 %
Manitoba
47 912 CA$Čistá mzda · 75,5 % z hrubé
Čistá 75,5 %Daně 17,3 %Sociální odvody 7,3 %
Ontario vs Manitoba

Srovnání zemí

Daně

CA +1 679 CA$ · +18.0%
OntarioManitoba
9 304 CA$
Daň z příjmů
10 983 CA$
Daň z příjmů: Ontario 9 304 CA$ (14.7% z hrubého), Manitoba 10 983 CA$ (17.3% z hrubého). Manitoba 18% vyšší.
9 304 CA$
Celkové daně
10 983 CA$
Celkové daně: Ontario 9 304 CA$ (14.7% z hrubého), Manitoba 10 983 CA$ (17.3% z hrubého). Manitoba 18% vyšší.

Sociální pojištění (zaměstnanec)

CA 0 CA$ · 0.0%
OntarioManitoba
3 570 CA$
Kanadský penzijní plán (CPP)
3 570 CA$
Kanadský penzijní plán (CPP): Ontario 3 570 CA$ (5.6% z hrubého), Manitoba 3 570 CA$ (5.6% z hrubého).
1 035 CA$
Pojištění v nezaměstnanosti (EI)
1 035 CA$
Pojištění v nezaměstnanosti (EI): Ontario 1 035 CA$ (1.6% z hrubého), Manitoba 1 035 CA$ (1.6% z hrubého).
4 605 CA$
Celkové sociální pojištění
4 605 CA$
Celkové sociální pojištění: Ontario 4 605 CA$ (7.3% z hrubého), Manitoba 4 605 CA$ (7.3% z hrubého).
Příspěvky zaměstnavatele
Ontario 5 019 CA$ · Manitoba 5 019 CA$

Shrnutí

OntarioManitoba
13 909 CA$
Celkové srážky
15 588 CA$
Celkové srážky: Ontario 13 909 CA$ (21.9% z hrubého), Manitoba 15 588 CA$ (24.5% z hrubého). Manitoba 12% vyšší.
49 591 CA$
Čistá mzda
47 912 CA$
Čistá mzda: Ontario 49 591 CA$ (78.1% z hrubého), Manitoba 47 912 CA$ (75.5% z hrubého). Manitoba 3% nižší.

Ontario a Manitoba: čistá mzda při třech výších mzdy

Ontario: o 1 679 CA$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 63 500 CA$.

Odhadovaná referenční mzdaHrubá mzdaOntarioManitobaRozdíl za rok
50 % Odhadovaná referenční mzda31 750 CA$26 791 CA$26 440 CA$Ontario +351 CA$
100 % Odhadovaná referenční mzda63 500 CA$49 591 CA$47 912 CA$Ontario +1 679 CA$
200 % Odhadovaná referenční mzda127 000 CA$91 304 CA$87 779 CA$Ontario +3 525 CA$

Co se liší při hrubé mzdě 63 500 CA$

SrážkyOntarioManitoba
Provinční daň z příjmu3 288 CA$4 966 CA$

Odhadovaná referenční mzda · 63 500 CA$ · Daňový rok 2026

Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.