Porovnat New Jersey vs. Pensylvánie
Daňový rok 2026
New Jersey vs. Pensylvánie: čistá mzda 2026
New Jersey a Pensylvánie při stejné hrubé mzdě: čistá mzda podle pravidel pro rok 2026 a daně, které rozdíl tvoří.
Vaše údaje62 608 US$ ročně
Pensylvánie+433 US$ čistého ročně+0,88 %
- New Jersey
- 48 974 US$čistého ročně49,78 %
- Pensylvánie
- 49 407 US$čistého ročně50,22 %
New Jersey
48 974 US$Čistá mzda · 78,2 % z hrubéČistá 78,2 %Daně 11,3 %Sociální odvody 10,5 %
Pensylvánieo +433 US$ více čistého ročně
49 407 US$Čistá mzda · 78,9 % z hrubéČistá 78,9 %Daně 11,2 %Sociální odvody 9,8 %
New Jersey vs PensylvániePříspěvky zaměstnavatele New Jersey 14 085 US$ · Pensylvánie 12 989 US$
Srovnání zemí
Daně
US -23 US$ · -0.3%New JerseyPensylvánie vs New JerseyPensylvánie
7 061 US$11.3% z hrubého
Daň z příjmů
7 038 US$11.2% z hrubého
Daň z příjmů: New Jersey 7 061 US$ (11.3% z hrubého), Pensylvánie 7 038 US$ (11.2% z hrubého). Pensylvánie nižší.7 061 US$11.3% z hrubého
Celkové daně
7 038 US$11.2% z hrubého
Celkové daně: New Jersey 7 061 US$ (11.3% z hrubého), Pensylvánie 7 038 US$ (11.2% z hrubého). Pensylvánie nižší.Sociální pojištění (zaměstnanec)
US -410 US$ · -6.2%New JerseyPensylvánie vs New JerseyPensylvánie
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI)
3 792 US$6.1% z hrubého
Sociální zabezpečení (Social Security / OASDI): New Jersey 3 792 US$ (6.1% z hrubého), Pensylvánie 3 792 US$ (6.1% z hrubého).887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare)
887 US$1.4% z hrubého
Zdravotní pojištění Medicare (Medicare): New Jersey 887 US$ (1.4% z hrubého), Pensylvánie 887 US$ (1.4% z hrubého).1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním)
1 440 US$2.3% z hrubého
Zaměstnanecký zdravotní plán (příspěvek zaměstnance před zdaněním): New Jersey 1 440 US$ (2.3% z hrubého), Pensylvánie 1 440 US$ (2.3% z hrubého).453 US$0.7% z hrubého
Odvody ze mzdy na úrovni státu
44 US$0.1% z hrubého
Odvody ze mzdy na úrovni státu: New Jersey 453 US$ (0.7% z hrubého), Pensylvánie 44 US$ (0.1% z hrubého). Pensylvánie 90% nižší.6 573 US$10.5% z hrubého
Celkové sociální pojištění
6 163 US$9.8% z hrubého
Celkové sociální pojištění: New Jersey 6 573 US$ (10.5% z hrubého), Pensylvánie 6 163 US$ (9.8% z hrubého). Pensylvánie 6% nižší.Shrnutí
New JerseyPensylvánie vs New JerseyPensylvánie
13 634 US$21.8% z hrubého
Celkové srážky
13 201 US$21.1% z hrubého
Celkové srážky: New Jersey 13 634 US$ (21.8% z hrubého), Pensylvánie 13 201 US$ (21.1% z hrubého). Pensylvánie 3% nižší.48 974 US$78.2% z hrubého
Čistá mzda
49 407 US$78.9% z hrubého
Čistá mzda: New Jersey 48 974 US$ (78.2% z hrubého), Pensylvánie 49 407 US$ (78.9% z hrubého). Pensylvánie 1% vyšší.New Jersey a Pensylvánie: čistá mzda při třech výších mzdy
Pensylvánie: o 433 US$ vyšší čistá mzda ročně při hrubé mzdě 62 608 US$.
| Medián hrubé mzdy | Hrubá mzda | New Jersey | Pensylvánie | Rozdíl za rok |
|---|---|---|---|---|
| 50 % mediánu | 31 304 US$ | 25 465 US$ | 25 237 US$ | New Jersey +228 US$ |
| 100 % mediánu | 62 608 US$ | 48 974 US$ | 49 407 US$ | Pensylvánie +433 US$ |
| 200 % mediánu | 125 216 US$ | 89 364 US$ | 91 979 US$ | Pensylvánie +2 615 US$ |
Co se liší při hrubé mzdě 62 608 US$
| Srážky | New Jersey | Pensylvánie |
|---|---|---|
| Státní daň z příjmu | 1 901 US$ | 1 878 US$ |
| Odvody ze mzdy na úrovni státu | 453 US$ | 44 US$ |
Medián hrubé mzdy · 62 608 US$ · Daňový rok 2026
Referenční mzdy odpovídají 50 %, 100 % a 200 % této částky. Předpokládá se svobodný zaměstnanec bez dětí, který žije a pracuje v uvedeném regionu, a výchozí nastavení kalkulačky.
Údaje za stát Pensylvánie nezahrnují místní daň z příjmů, pokud nezvolíte město, ačkoli většina obyvatel nějakou platí. Tabulka používá tato výchozí nastavení; srovnávací nástroj na této stránce umožňuje zvolit okres nebo město pro každou stranu.