Vergelijken Singapore vs Australië
Singapore vs Australië: nettosalaris vergeleken 2026
Zelfde brutosalaris, ander nettosalaris: Singapore en Australië vergeleken bij drie referentiesalarissen, regels van 2026.
Uw gegevensSGD 60.000 per jaarAU$ 67.468 per jaar
Australië+SGD 2.558(+AU$ 2.876) netto per jaar+5,17%
- Singapore
- SGD 46.960netto per jaar48,67%
- Australië
- SGD 49.518netto per jaar51,33%
Singapore
SGD 46.960Nettosalaris · 78,3% van brutoNetto 78,3%Belastingen 1,7%Sociale premies 20,0%
Australië+SGD 2.558 meer netto per jaar
SGD 49.518Nettosalaris · 82,5% van brutoNetto 82,5%Belastingen 17,5%Sociale premies 0,0%
Singapore vs AustraliëWerkgeverslasten Singapore SGD 10.335 · Australië SGD 7.200
Landenvergelijking
Het belastingjaar 2026 van Australië loopt 2026/27, niet het kalenderjaar.
Alle bedragen worden weergegeven in SGD (omgerekend vanuit AUD tegen 1 AUD = 0.889308 SGD).
Belastingen
AU +SGD 9.442 · +907.9%SingaporeAustralië vs SingaporeAustralië
SGD 1.0401.7% van bruto
Inkomstenbelasting
SGD 9.30015.5% van bruto
Inkomstenbelasting: Singapore SGD 1.040 (1.7% van bruto), Australië SGD 9.300 (15.5% van bruto). Australië 794% hoger.—
Overig
SGD 1.1822.0% van bruto
Overig: Singapore niet van toepassing, Australië SGD 1.182 (2.0% van bruto). Australië hoger.Solidariteitstoeslag (SGD 1.182)
SGD 1.0401.7% van bruto
Totale belastingen
SGD 10.48217.5% van bruto
Totale belastingen: Singapore SGD 1.040 (1.7% van bruto), Australië SGD 10.482 (17.5% van bruto). Australië 908% hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
AU SGD -12.000 · -100.0%SingaporeAustralië vs SingaporeAustralië
SGD 12.00020.0% van bruto
Overig
—
Overig: Singapore SGD 12.000 (20.0% van bruto), Australië niet van toepassing. Australië 100% lager.Centraal voorzorgsfonds (CPF) / Pensioen (SGD 12.000)
SGD 12.00020.0% van bruto
Totale sociale bijdragen
SGD 00.0% van bruto
Totale sociale bijdragen: Singapore SGD 12.000 (20.0% van bruto), Australië SGD 0 (0.0% van bruto). Australië 100% lager.Samenvatting
SingaporeAustralië vs SingaporeAustralië
SGD 13.04021.7% van bruto
Totale inhoudingen
SGD 10.48217.5% van bruto
Totale inhoudingen: Singapore SGD 13.040 (21.7% van bruto), Australië SGD 10.482 (17.5% van bruto). Australië 20% lager.SGD 46.96078.3% van bruto
Nettosalaris
SGD 49.51882.5% van bruto
Nettosalaris: Singapore SGD 46.960 (78.3% van bruto), Australië SGD 49.518 (82.5% van bruto). Australië 5% hoger.Singapore vs Australië
Australië: meer nettosalaris, 82,4% in plaats van 78,3% van het bruto.
| Mediaan brutoloon | Singapore SGD | Australië AUD | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | |
| 50% van de mediaan | SGD | SGD | 20,2% | AU$ | AU$ | 5,9% |
| 100% van de mediaan | SGD | SGD | 21,7% | AU$ | AU$ | 17,6% |
| 200% van de mediaan | SGD | SGD | 20,7% | AU$ | AU$ | 26% |
50% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
30.000 - Nettosalaris
- SGD
23.94079,8% - Belastingdruk
- 20,2%
Australië- Brutosalaris
- AU$
33.917 - Nettosalaris
- AU$
31.91994,1% - Belastingdruk
- 5,9%
100% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
60.000 - Nettosalaris
- SGD
46.96078,3% - Belastingdruk
- 21,7%
Australië- Brutosalaris
- AU$
67.835 - Nettosalaris
- AU$
55.92882,4% - Belastingdruk
- 17,6%
200% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
120.000 - Nettosalaris
- SGD
95.17379,3% - Belastingdruk
- 20,7%
Australië- Brutosalaris
- AU$
135.669 - Nettosalaris
- AU$
100.37274% - Belastingdruk
- 26%
Singapore: referentiesalarissen komen overeen met 50%, 100% en 200% van het lokale mediane brutosalaris, omgerekend tegen de actuele wisselkoers. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen volgens standaardregels.