Vergelijken Singapore vs Indonesië
Singapore vs Indonesië: nettosalaris vergeleken 2026
Zelfde brutosalaris, ander nettosalaris: Singapore en Indonesië vergeleken bij drie referentiesalarissen, regels van 2026.
Uw gegevensSGD 60.000 per jaarIDR 842.736.945 per jaar
Singapore+SGD 920(+IDR 12.921.388) netto per jaar+1,96%
- Singapore
- SGD 46.960netto per jaar50,49%
- Indonesië
- SGD 46.040netto per jaar49,51%
Singapore+SGD 920 meer netto per jaar
SGD 46.960Nettosalaris · 78,3% van brutoNetto 78,3%Belastingen 1,7%Sociale premies 20,0%
Indonesië
SGD 46.040Nettosalaris · 76,7% van brutoNetto 76,7%Belastingen 20,9%Sociale premies 2,3%
Singapore vs IndonesiëWerkgeverslasten Singapore SGD 10.335 · Indonesië SGD 3.142
Landenvergelijking
Alle bedragen worden weergegeven in SGD (omgerekend vanuit IDR tegen 1 IDR = 0.000071 SGD).
Belastingen
ID +SGD 11.523 · +1108.0%SingaporeIndonesië vs SingaporeIndonesië
SGD 1.0401.7% van bruto
Inkomstenbelasting
SGD 12.56320.9% van bruto
Inkomstenbelasting: Singapore SGD 1.040 (1.7% van bruto), Indonesië SGD 12.563 (20.9% van bruto). Indonesië 1108% hoger.SGD 1.0401.7% van bruto
Totale belastingen
SGD 12.56320.9% van bruto
Totale belastingen: Singapore SGD 1.040 (1.7% van bruto), Indonesië SGD 12.563 (20.9% van bruto). Indonesië 1108% hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
ID SGD -10.604 · -88.4%SingaporeIndonesië vs SingaporeIndonesië
SGD 12.00020.0% van bruto
Centraal voorzorgsfonds (CPF) / Pensioen
SGD 1.2942.2% van bruto
Centraal voorzorgsfonds (CPF) / Pensioen: Singapore SGD 12.000 (20.0% van bruto), Indonesië SGD 1.294 (2.2% van bruto). Indonesië 89% lager.—
Overig
SGD 1030.2% van bruto
Overig: Singapore niet van toepassing, Indonesië SGD 103 (0.2% van bruto). Indonesië hoger.Zorg (SGD 103)
SGD 12.00020.0% van bruto
Totale sociale bijdragen
SGD 1.3962.3% van bruto
Totale sociale bijdragen: Singapore SGD 12.000 (20.0% van bruto), Indonesië SGD 1.396 (2.3% van bruto). Indonesië 88% lager.Samenvatting
SingaporeIndonesië vs SingaporeIndonesië
SGD 13.04021.7% van bruto
Totale inhoudingen
SGD 13.96023.3% van bruto
Totale inhoudingen: Singapore SGD 13.040 (21.7% van bruto), Indonesië SGD 13.960 (23.3% van bruto). Indonesië 7% hoger.SGD 46.96078.3% van bruto
Nettosalaris
SGD 46.04076.7% van bruto
Nettosalaris: Singapore SGD 46.960 (78.3% van bruto), Indonesië SGD 46.040 (76.7% van bruto). Indonesië 2% lager.Singapore vs Indonesië
Indonesië: meer nettosalaris, 79% in plaats van 78,3% van het bruto.
| Mediaan brutoloon | Singapore SGD | Indonesië IDR | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | |
| 50% van de mediaan | SGD | SGD | 20,2% | IDR | IDR | 13,9% |
| 100% van de mediaan | SGD | SGD | 21,7% | IDR | IDR | 21% |
| 200% van de mediaan | SGD | SGD | 20,7% | IDR | IDR | 26,3% |
50% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
30.000 - Nettosalaris
- SGD
23.94079,8% - Belastingdruk
- 20,2%
Indonesië- Brutosalaris
- IDR
331.537.869 - Nettosalaris
- IDR
285.363.28386,1% - Belastingdruk
- 13,9%
100% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
60.000 - Nettosalaris
- SGD
46.96078,3% - Belastingdruk
- 21,7%
Indonesië- Brutosalaris
- IDR
663.075.738 - Nettosalaris
- IDR
523.704.14579% - Belastingdruk
- 21%
200% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
120.000 - Nettosalaris
- SGD
95.17379,3% - Belastingdruk
- 20,7%
Indonesië- Brutosalaris
- IDR
1.326.151.475 - Nettosalaris
- IDR
977.499.86873,7% - Belastingdruk
- 26,3%
Singapore: referentiesalarissen komen overeen met 50%, 100% en 200% van het lokale mediane brutosalaris, omgerekend tegen de actuele wisselkoers. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen volgens standaardregels.