Vergelijken Singapore vs Groot-Brittannië
Singapore vs Groot-Brittannië: nettosalaris vergeleken 2026
Zelfde brutosalaris, ander nettosalaris: Singapore en Groot-Brittannië vergeleken bij drie referentiesalarissen, regels van 2026.
Uw gegevensSGD 60.000 per jaar£ 35.241 per jaar
Verenigd Koninkrijk+SGD 2.232(+£ 1.311) netto per jaar+4,54%
- Singapore
- SGD 46.960netto per jaar48,84%
- Verenigd Koninkrijk
- SGD 49.192netto per jaar51,16%
Singapore
SGD 46.960Nettosalaris · 78,3% van brutoNetto 78,3%Belastingen 1,7%Sociale premies 20,0%
Verenigd Koninkrijk+SGD 2.232 meer netto per jaar
SGD 49.192Nettosalaris · 82,0% van brutoNetto 82,0%Belastingen 12,9%Sociale premies 5,1%
Singapore vs Verenigd KoninkrijkWerkgeverslasten Singapore SGD 10.335 · Verenigd Koninkrijk SGD 7.723
Landenvergelijking
Het belastingjaar 2026 van Verenigd Koninkrijk loopt 2026/27, niet het kalenderjaar.
Alle bedragen worden weergegeven in SGD (omgerekend vanuit GBP tegen 1 GBP = 1.702579 SGD).
Belastingen
GB +SGD 6.680 · +642.3%SingaporeVerenigd Koninkrijk vs SingaporeVerenigd Koninkrijk
SGD 1.0401.7% van bruto
Inkomstenbelasting
SGD 7.72012.9% van bruto
Inkomstenbelasting: Singapore SGD 1.040 (1.7% van bruto), Verenigd Koninkrijk SGD 7.720 (12.9% van bruto). Verenigd Koninkrijk 642% hoger.SGD 1.0401.7% van bruto
Totale belastingen
SGD 7.72012.9% van bruto
Totale belastingen: Singapore SGD 1.040 (1.7% van bruto), Verenigd Koninkrijk SGD 7.720 (12.9% van bruto). Verenigd Koninkrijk 642% hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
GB SGD -8.912 · -74.3%SingaporeVerenigd Koninkrijk vs SingaporeVerenigd Koninkrijk
SGD 12.00020.0% van bruto
Centraal voorzorgsfonds (CPF) / Nationale verzekering (National Insurance)
SGD 3.0885.1% van bruto
Centraal voorzorgsfonds (CPF) / Nationale verzekering (National Insurance): Singapore SGD 12.000 (20.0% van bruto), Verenigd Koninkrijk SGD 3.088 (5.1% van bruto). Verenigd Koninkrijk 74% lager.SGD 12.00020.0% van bruto
Totale sociale bijdragen
SGD 3.0885.1% van bruto
Totale sociale bijdragen: Singapore SGD 12.000 (20.0% van bruto), Verenigd Koninkrijk SGD 3.088 (5.1% van bruto). Verenigd Koninkrijk 74% lager.Samenvatting
SingaporeVerenigd Koninkrijk vs SingaporeVerenigd Koninkrijk
SGD 13.04021.7% van bruto
Totale inhoudingen
SGD 10.80818.0% van bruto
Totale inhoudingen: Singapore SGD 13.040 (21.7% van bruto), Verenigd Koninkrijk SGD 10.808 (18.0% van bruto). Verenigd Koninkrijk 17% lager.SGD 46.96078.3% van bruto
Nettosalaris
SGD 49.19282.0% van bruto
Nettosalaris: Singapore SGD 46.960 (78.3% van bruto), Verenigd Koninkrijk SGD 49.192 (82.0% van bruto). Verenigd Koninkrijk 5% hoger.Singapore vs Groot-Brittannië
Groot-Brittannië: meer nettosalaris, 82% in plaats van 78,3% van het bruto.
| Mediaan brutoloon | Singapore SGD | Groot-Brittannië GBP | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | Brutosalaris | Nettosalaris | Belastingdruk | |
| 50% van de mediaan | SGD | SGD | 20,2% | £ | £ | 8,1% |
| 100% van de mediaan | SGD | SGD | 21,7% | £ | £ | 18% |
| 200% van de mediaan | SGD | SGD | 20,7% | £ | £ | 27% |
50% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
30.000 - Nettosalaris
- SGD
23.94079,8% - Belastingdruk
- 20,2%
Groot-Brittannië- Brutosalaris
- £
17.646 - Nettosalaris
- £
16.22591,9% - Belastingdruk
- 8,1%
100% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
60.000 - Nettosalaris
- SGD
46.96078,3% - Belastingdruk
- 21,7%
Groot-Brittannië- Brutosalaris
- £
35.292 - Nettosalaris
- £
28.93082% - Belastingdruk
- 18%
200% van de mediaan
Singapore- Brutosalaris
- SGD
120.000 - Nettosalaris
- SGD
95.17379,3% - Belastingdruk
- 20,7%
Groot-Brittannië- Brutosalaris
- £
70.584 - Nettosalaris
- £
51.49673% - Belastingdruk
- 27%
Singapore: referentiesalarissen komen overeen met 50%, 100% en 200% van het lokale mediane brutosalaris, omgerekend tegen de actuele wisselkoers. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen volgens standaardregels.