Vergelijken Ontario vs Manitoba
Belastingjaar 2026
Ontario vs Manitoba: nettosalaris 2026
Ontario en Manitoba bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensC$ 63.500 per jaar
Ontario+C$ 1.679 netto per jaar+3,39%
- Ontario
- C$ 49.591netto per jaar50,86%
- Manitoba
- C$ 47.912netto per jaar49,14%
Ontario+C$ 1.679 meer netto per jaar
C$ 49.591Nettosalaris · 78,1% van brutoNetto 78,1%Belastingen 14,7%Sociale premies 7,3%
Manitoba
C$ 47.912Nettosalaris · 75,5% van brutoNetto 75,5%Belastingen 17,3%Sociale premies 7,3%
Ontario vs ManitobaWerkgeverslasten Ontario C$ 5.019 · Manitoba C$ 5.019
Landenvergelijking
Belastingen
CA +C$ 1.679 · +18.0%OntarioManitoba vs OntarioManitoba
C$ 9.30414.7% van bruto
Inkomstenbelasting
C$ 10.98317.3% van bruto
Inkomstenbelasting: Ontario C$ 9.304 (14.7% van bruto), Manitoba C$ 10.983 (17.3% van bruto). Manitoba 18% hoger.C$ 9.30414.7% van bruto
Totale belastingen
C$ 10.98317.3% van bruto
Totale belastingen: Ontario C$ 9.304 (14.7% van bruto), Manitoba C$ 10.983 (17.3% van bruto). Manitoba 18% hoger.Sociale bijdragen (werknemer)
CA C$ 0 · 0.0%OntarioManitoba vs OntarioManitoba
C$ 3.5705.6% van bruto
Canadees pensioenplan (CPP)
C$ 3.5705.6% van bruto
Canadees pensioenplan (CPP): Ontario C$ 3.570 (5.6% van bruto), Manitoba C$ 3.570 (5.6% van bruto).C$ 1.0351.6% van bruto
Werkloosheidsverzekering (EI)
C$ 1.0351.6% van bruto
Werkloosheidsverzekering (EI): Ontario C$ 1.035 (1.6% van bruto), Manitoba C$ 1.035 (1.6% van bruto).C$ 4.6057.3% van bruto
Totale sociale bijdragen
C$ 4.6057.3% van bruto
Totale sociale bijdragen: Ontario C$ 4.605 (7.3% van bruto), Manitoba C$ 4.605 (7.3% van bruto).Samenvatting
OntarioManitoba vs OntarioManitoba
C$ 13.90921.9% van bruto
Totale inhoudingen
C$ 15.58824.5% van bruto
Totale inhoudingen: Ontario C$ 13.909 (21.9% van bruto), Manitoba C$ 15.588 (24.5% van bruto). Manitoba 12% hoger.C$ 49.59178.1% van bruto
Nettosalaris
C$ 47.91275.5% van bruto
Nettosalaris: Ontario C$ 49.591 (78.1% van bruto), Manitoba C$ 47.912 (75.5% van bruto). Manitoba 3% lager.Ontario en Manitoba: nettosalaris bij drie salarissen
Ontario: C$ 1.679 meer netto per jaar bij een brutosalaris van C$ 63.500.
| Geschat referentieloon | Brutosalaris | Ontario | Manitoba | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% Geschat referentieloon | C$ 31.750 | C$ 26.791 | C$ 26.440 | Ontario +C$ 351 |
| 100% Geschat referentieloon | C$ 63.500 | C$ 49.591 | C$ 47.912 | Ontario +C$ 1.679 |
| 200% Geschat referentieloon | C$ 127.000 | C$ 91.304 | C$ 87.779 | Ontario +C$ 3.525 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van C$ 63.500
| Inhoudingen | Ontario | Manitoba |
|---|---|---|
| Provinciale inkomstenbelasting | C$ 3.288 | C$ 4.966 |
Geschat referentieloon · C$ 63.500 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.