Vergelijken Saskatchewan vs Alberta
Belastingjaar 2026
Saskatchewan vs Alberta: nettosalaris 2026
Saskatchewan en Alberta bij hetzelfde brutosalaris: nettosalaris volgens de regels van 2026 en de belastingen achter het verschil.
Uw gegevensC$ 63.500 per jaar
Alberta+C$ 1.287 netto per jaar+2,58%
- Saskatchewan
- C$ 48.667netto per jaar49,35%
- Alberta
- C$ 49.954netto per jaar50,65%
Saskatchewan
C$ 48.667Nettosalaris · 76,6% van brutoNetto 76,6%Belastingen 16,1%Sociale premies 7,3%
Alberta+C$ 1.287 meer netto per jaar
C$ 49.954Nettosalaris · 78,7% van brutoNetto 78,7%Belastingen 14,1%Sociale premies 7,3%
Saskatchewan vs AlbertaWerkgeverslasten Saskatchewan C$ 5.019 · Alberta C$ 5.019
Landenvergelijking
Belastingen
CA C$ -1.287 · -12.6%SaskatchewanAlberta vs SaskatchewanAlberta
C$ 10.22816.1% van bruto
Inkomstenbelasting
C$ 8.94014.1% van bruto
Inkomstenbelasting: Saskatchewan C$ 10.228 (16.1% van bruto), Alberta C$ 8.940 (14.1% van bruto). Alberta 13% lager.C$ 10.22816.1% van bruto
Totale belastingen
C$ 8.94014.1% van bruto
Totale belastingen: Saskatchewan C$ 10.228 (16.1% van bruto), Alberta C$ 8.940 (14.1% van bruto). Alberta 13% lager.Sociale bijdragen (werknemer)
CA C$ 0 · 0.0%SaskatchewanAlberta vs SaskatchewanAlberta
C$ 3.5705.6% van bruto
Canadees pensioenplan (CPP)
C$ 3.5705.6% van bruto
Canadees pensioenplan (CPP): Saskatchewan C$ 3.570 (5.6% van bruto), Alberta C$ 3.570 (5.6% van bruto).C$ 1.0351.6% van bruto
Werkloosheidsverzekering (EI)
C$ 1.0351.6% van bruto
Werkloosheidsverzekering (EI): Saskatchewan C$ 1.035 (1.6% van bruto), Alberta C$ 1.035 (1.6% van bruto).C$ 4.6057.3% van bruto
Totale sociale bijdragen
C$ 4.6057.3% van bruto
Totale sociale bijdragen: Saskatchewan C$ 4.605 (7.3% van bruto), Alberta C$ 4.605 (7.3% van bruto).Samenvatting
SaskatchewanAlberta vs SaskatchewanAlberta
C$ 14.83323.4% van bruto
Totale inhoudingen
C$ 13.54621.3% van bruto
Totale inhoudingen: Saskatchewan C$ 14.833 (23.4% van bruto), Alberta C$ 13.546 (21.3% van bruto). Alberta 9% lager.C$ 48.66776.6% van bruto
Nettosalaris
C$ 49.95478.7% van bruto
Nettosalaris: Saskatchewan C$ 48.667 (76.6% van bruto), Alberta C$ 49.954 (78.7% van bruto). Alberta 3% hoger.Saskatchewan en Alberta: nettosalaris bij drie salarissen
Alberta: C$ 1.287 meer netto per jaar bij een brutosalaris van C$ 63.500.
| Geschat referentieloon | Brutosalaris | Saskatchewan | Alberta | Verschil per jaar |
|---|---|---|---|---|
| 50% Geschat referentieloon | C$ 31.750 | C$ 26.965 | C$ 27.385 | Alberta +C$ 420 |
| 100% Geschat referentieloon | C$ 63.500 | C$ 48.667 | C$ 49.954 | Alberta +C$ 1.287 |
| 200% Geschat referentieloon | C$ 127.000 | C$ 89.892 | C$ 92.738 | Alberta +C$ 2.846 |
Wat verschilt bij een brutosalaris van C$ 63.500
| Inhoudingen | Saskatchewan | Alberta |
|---|---|---|
| Provinciale inkomstenbelasting | C$ 4.211 | C$ 2.924 |
Geschat referentieloon · C$ 63.500 · Belastingjaar 2026
De referentiesalarissen zijn 50%, 100% en 200% van dit bedrag. Uitgangspunt is een alleenstaande werknemer zonder kinderen die in de getoonde regio woont en werkt, met de standaardinstellingen van de rekentool.