Vaše voľby ochrany súkromia

Zvoľte, či povoliť analytiku a partnerské ponuky. Voľbu môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať v nastaveniach cookies.

Prejsť na hlavný obsah

Porovnať Ontario vs. Manitoba

Daňový rok 2026

Ontario vs. Manitoba: čistá mzda 2026

Ontario a Manitoba pri rovnakej hrubej mzde: čistá mzda podľa pravidiel na rok 2026 a dane, ktoré tvoria rozdiel.

Vaše údaje63 500 CAD ročne
Ontario+1 679 CAD čistého ročne+3,39 %
Ontario
49 591 CADčistého ročne50,86 %
Manitoba
47 912 CADčistého ročne49,14 %
Ontarioo +1 679 CAD viac čistého ročne
49 591 CADČistá mzda · 78,1 % z hrubej
Čistá 78,1 %Dane 14,7 %Sociálne odvody 7,3 %
Manitoba
47 912 CADČistá mzda · 75,5 % z hrubej
Čistá 75,5 %Dane 17,3 %Sociálne odvody 7,3 %
Ontario vs Manitoba

Porovnanie krajín

Dane

CA +1 679 CAD · +18.0%
OntarioManitoba
9 304 CAD
Daň z príjmov
10 983 CAD
Daň z príjmov: Ontario 9 304 CAD (14.7% z hrubého), Manitoba 10 983 CAD (17.3% z hrubého). Manitoba 18% vyššie.
9 304 CAD
Celkové dane
10 983 CAD
Celkové dane: Ontario 9 304 CAD (14.7% z hrubého), Manitoba 10 983 CAD (17.3% z hrubého). Manitoba 18% vyššie.

Sociálne poistenie (zamestnanec)

CA 0 CAD · 0.0%
OntarioManitoba
3 570 CAD
Kanadský dôchodkový plán (CPP)
3 570 CAD
Kanadský dôchodkový plán (CPP): Ontario 3 570 CAD (5.6% z hrubého), Manitoba 3 570 CAD (5.6% z hrubého).
1 035 CAD
Poistenie v nezamestnanosti (EI)
1 035 CAD
Poistenie v nezamestnanosti (EI): Ontario 1 035 CAD (1.6% z hrubého), Manitoba 1 035 CAD (1.6% z hrubého).
4 605 CAD
Celkové sociálne poistenie
4 605 CAD
Celkové sociálne poistenie: Ontario 4 605 CAD (7.3% z hrubého), Manitoba 4 605 CAD (7.3% z hrubého).
Príspevky zamestnávateľa
Ontario 5 019 CAD · Manitoba 5 019 CAD

Súhrn

OntarioManitoba
13 909 CAD
Celkové zrážky
15 588 CAD
Celkové zrážky: Ontario 13 909 CAD (21.9% z hrubého), Manitoba 15 588 CAD (24.5% z hrubého). Manitoba 12% vyššie.
49 591 CAD
Čistá mzda
47 912 CAD
Čistá mzda: Ontario 49 591 CAD (78.1% z hrubého), Manitoba 47 912 CAD (75.5% z hrubého). Manitoba 3% nižšie.

Ontario a Manitoba: čistá mzda pri troch výškach mzdy

Ontario: o 1 679 CAD vyššia čistá mzda ročne pri hrubej mzde 63 500 CAD.

Odhadovaná referenčná mzdaHrubá mzdaOntarioManitobaRozdiel za rok
50 % Odhadovaná referenčná mzda31 750 CAD26 791 CAD26 440 CADOntario +351 CAD
100 % Odhadovaná referenčná mzda63 500 CAD49 591 CAD47 912 CADOntario +1 679 CAD
200 % Odhadovaná referenčná mzda127 000 CAD91 304 CAD87 779 CADOntario +3 525 CAD

Čo sa líši pri hrubej mzde 63 500 CAD

ZrážkyOntarioManitoba
Provinčná daň z príjmov3 288 CAD4 966 CAD

Odhadovaná referenčná mzda · 63 500 CAD · Daňový rok 2026

Referenčné mzdy zodpovedajú 50 %, 100 % a 200 % tejto sumy. Predpokladá sa slobodný zamestnanec bez detí, ktorý žije a pracuje v uvedenom regióne, a predvolené nastavenia kalkulačky.